جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اقدام جنایتکاران در به شهادت رساندن مأموران پلیس را بی‌پاسخ نمی‌گذاریم

جانشین فرمانده‌کل انتظامی با بیان "جنایت این جنایتکارانی که مأموران ما را به شهادت رساندند بی‌پاسخ نخواهد ماند"، گفت: به آنها می‌گوییم که کمتر خودتان را به عذاب الهی دچار کنید.
1401010112042219125018194

به گزارش پایگاه خبری طاشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار قاسم رضایی؛ جانشین فرمانده انتظامی کشور در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی محور خاش ـ تفتان اظهار کرد: انقلاب اسلامی نهضت عاشورا را ادامه می‌دهد و در مقابل هر پلیدی و ناهنجاری مقاومت می‌کند.

وی با بیان اینکه “شهدا برما حکمرانی می‌کنند”، افزود: افرادی که گردن‌کشی می‌کنند، شرارت می‌کنند باید پاسخ فرزند 3ساله و طفل 6ماهه این شهدا را بدهند.

رضایی گفت: روز گذشته در ایذه دو مأمور پلیس برای امنیت مردم با سارقان مسلح درگیر شدند و هم آنها را به درک واصل کردند و هم خود به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی با ابراز اینکه مأموران انتظامی فداییان مردم هستند و با آرمان‌های انقلاب و دین عهد آسمانی بسته‌اند، گفت: هر روز در سراسر کشور مأموران انتظامی مأموریت دارند.

وی ادامه داد: ایران یک کشور اسلامی است و برنمی‌تابد که بدخواهان عزت، شرف و عفت را هدف قرار گرفته‌اند و به هیچ وجه حیله و فریب دشمنان در مردم ایران تأثیر ندارد.

رضایی با بیان اینکه “جنایت این جنایتکارانی که مأموران ما را به شهادت رساندند بی‌پاسخ نخواهد ماند”، گفت: به آنها می‌گوییم که کمتر خودتان را به عذاب الهی دچار کنید.

به گزارش تسنیم، در حمله تروریستی ظهر یکشنبه اول مرداد به واحد گشت پلیس راه در محور «خاش به تفتان»، تعداد چهار نفر از مأموران پلیس راه به درجه رفیع شهادت نائل شدند. در این حادثه «مهدی الله‌پور»، «رضا اسماعیلی»، «محمدرضا شیخی» و «حسن وحیدی» از نیروهای کادر پلیس راه بودند که به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.