طالشوند

طالشوند
پایگاه خبری، تحلیلی

خادم‌الحسینِ رَزَن

اندوهی از جنس عشق

جوان رَزَنی تاب نیاورد به زائرین حسین کم خدمت کند.
20230817_194848

کاروان خادمین موکب کرامات حضرت رسول اکرم(ص) شهرستان تالش که در راه کشور عراق هستند، عصر امروز وارد شهر رَزَن شده است و خادمین موکب با شور و شوق خدمتگذاری به زائرین حسین(ع) لحظه‌شماریِ مرز مهران را دارند.

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری تحلیلی طالشوند؛ زمانی که اتوبوس حامل خادمین موکب برای استفاده از سرویس بهداشتیِ یکی از موکبین سرراهی در شهرستان رَزَن توقف می‌کند، یک جوان از خادمین موکب حضرت ابوالفضل‌العباس این شهر با دیدن زائرین خود را با عجله به کاروان می‌رساند.

موکب حضرت ابوالفضل‌العباس شهرستان رزن که خدمات رفاهی از قبیل احسان غذای نذری، اسکان موقت و نمازخانه را به زائرین ارائه می‌دهد، فقط یک سرویس بهداشتی دارد و عضو موکب که با مشاهده این صحنه که نتوانست نیاز زائرین را برطرف کند با شرمندگی در گوشه‌ای از حیات موکب ایستاد و به کاروان که در حال برگشت بودند نگاه می‌کرد و اشک می‌ریخت.

یکی از خادمین شهر تالش، برای دلداری از این جوان سمت او رفت و وی را در آغوش گرفت.

 

صحنه‌ای که کاروان خادمین شهر تالش مشاهده کردند، موجب منقلب شدنِ آنها شد و بیش‌از‌پیش منتظر رسیدن به عمود ۵۳۰ مسیر عشق شده‌اند.

لازم به ذکر است رَزَن شهری در شمال استان همدان در غرب ایران است. این شهر مرکز شهرستان رزن و بزرگترین شهر این شهرستان می‌باشد که در مسیر جاده همدان – تهران قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/حیات‌اله میرزائی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.