جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
با حضور فرماندار تالش؛

بهره‌برداری یک واحد صنعتی در شیرآباد

یک واحد سردخانه صنعتی در روستای شیرآباد شهرستان تالش به بهره‌برداری رسید.
IMG_20240613_011507_169

به گزارش پایگاه خبری طالشوند؛ همزمان با هفته جهاد کشاورزی پروژه  سردخانه دومداره  با حضور مهندس ایرج موذن فرماندار تالش ، مریم جلیلی مقدم معاون وزیر جهاد و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور ، صالح محمدی رئیس سازمان جاد کشاورزی گیلان و جمعی از مسئولین شهرستان و اقشار مختلف مردم در روستای شیرآبادبخش حویق شهرستان تالش  بهره‌برداری شد.

ایرج موذن  با تاکید بررتبه اول شهرستان تالش در تولید محصول کیوی در استان گیلان  افزود: سردخانه دومداره شیراباد بخش حویق تالش  با پانصد تن ظرفیت   در مساحت ۷۲۰متر مربع با اعتباری بالغ بر  ۲۲میلیارد تومان احداث  و  مورد بهره برداری قرار گرفت.

نماینده عالی دولت افزود: با راه‌اندازی این سردخانه دومداره  برای ۶۰نفرشرایط  اشتغال  فراهم شده است.

فرماندار تالش گفت:شهرستان تالش با وجود چهار هزار و ۵۰۰ هکتار باغ کیوی و ایجاد زمینه اشتغال بیش از ۳۰ هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم با تولید این محصول، نقش بسزایی در اقتصاد کشور دارد مستلزم حمایت همه جانبه مسئولین استانی و کشوری است.

ایرج موذن در ادامه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه اشاره نمود و بر  تلاش در  تبیین خدمات سه ساله دولت با برگزاری انتخابات سالم و پرشور  تاکید نمود و از مردم تالش خواست تا با حضور حداکثری  باشهدای خدمت و شهدای انقلاب اسلامی  هم پیمان شوند.

حدود ۲۰ هکتار اراضی زراعی و پنج هزار و ۵۰۰ هکتار باغ میوه در شهرستان تالش وجود دارد.

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.