در جنگ ترکیبی امروز رسانه‌ها یگان رزم هستند

معاون سیاسی استانداری اصفهان با اشاره به نقش رسانه‌ها در جنگ ترکیبی گفت: در جنگ ترکیبی رسانه‌ها دیگر نقش پشتیبانی ندارند، بلکه بزرگترین یگان رزم به شمار می‌آیند و در راس آن صدا و سیما قرار گرفته است و باید مقابل رسانه‌‌ها جهان بایستد.
1400102411412896724531023

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از تسنیم، محمدرضا جانثاری ظهر امروز در حاشیه آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان، با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور، اظهار داشت: ما در طول 43 سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، همواره و به اشکال مختلف با استکبار جهانی درگیر بوده‌ایم، در حال حاضر دشمن یک جنگ ترکیبی سهمگینی را علیه ما آغاز کرده و رسانه‌های معاند با تمام توان علیه کشور در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به نقش موثر رسانه‌ها در جنگ ترکیبی، افزود: در دوران دفاع مقدس رسانه‌ها و صدا و سیما یکی از بازوهای موثر کشور بوده و جزو رده‌های پشتیبانی محسوب می‌شدند، اما در جنگ فعلی رسانه‌ها دیگر نقش پشتیبانی ندارند، بلکه بزرگترین یگان رزم به شمار می‌آیند و در راس آنها، صدا و سیمای جمهوری اسلامی قرار گرفته است و باید مقابل امپراتوری رسانه‌ای جهان ایستادگی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان تصریح کرد: جنگ‌های ترکیبی که رسانه‌ها در آن نقش یگان رزم بر عهده دارند، به افسران و سربازانی نیاز است که مفهوم این جنگ را درک کرده و بتوانند همه ظرفیت‌ها را بسیج کنند به همین دلیل حمایت از مجموعه صدا و سیما و رسانه‌ها ضروریست.

وی اضافه کرد: رسانه‌ها و صدا و سیما تنها یک ابزار نیستند، سیستم رسانه‌ای در پیکان حملات و درگیری با دشمن قرار دارد، بنابراین تقویت رسانه‌ها و صدا و سیما یک راهبرد است.

جانثاری با تاکید بر اینکه دشمن از طریق رسانه توطئه‌هایش را اعمال می‌‌کند، متذکر شد:  اگر رسانه‌ها و صدا و سیما تقویت نشوند، دشمن با همین حربه ما را از پا در خواهد آورد.

وی با بیان اینکه سرمایه اجتماعی مسئولان توسط رسانه‌ها تقویت و یا مخدوش می‌شود، خاطرنشان کرد: بزرگترین کار امروز، جهاد تبیین است که در راس آن رسانه‌ها و صدا و سیما قرار دارند و به همین دلیل اهمیت تقویت رسانه‌ها بر همگان روشن است و مدیران استان نیز وظیفه دارند تا این یگان رزم را تقویت کرده و مقابل دشمن محکم ایستادگی کنند.

جانثاری در پایان از زحمات بهرام عبدالحسینی تقدیر به عمل آورده و برای یوسف افشارنیا آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.