روایت امام جمعه بابل درباره علت مراجعه آیت‌الله سلیمانی به بانک

امام جمعه با‌بل با بیان اینکه ‌آیت‌الله سلیمانی برای پرداخت دستمزد ‌کارگری که در ‌منزل‌شان تعمیرات انجام داده بود، در بانک حضور داشت، گفت: ‌آیت‌الله سلیمانی این کار ساده را هم به شخص دیگری محول نکرده بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه بابل در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله سلیمانی در جمع تشییع‌کنندگان با ابراز اینکه “زمان زیادی باید بگذرد که شخصیتی مانند آیت‌الله سلیمانی در مازندران داشته باشیم”، اظهار داشت:‌ سلوک او با مردم مثال‌زدنی بود؛ حوصله بسیار ‌داشت و با مردم بود‌.

امام جمعه بابل با اشاره به دلائل دشمنی دشمنان با روحانیت افزود: دشمنان با ضربات سنگین انقلاب اسلامی وادار به عقب‌نشینی‌ شده‌اند، بنابراین روحانیت را به‌عنوان ‌ستون‌های بزرگ اسلام‌ نشانه گرفته‌اند‌.

روحانی با یادآوری ‌نفوذ بالای اسلام در سراسر جهان تصریح کرد: ازاین‌رو دشمنان “شهدا و روحانیت” را هدف آماج و حمله قرار می‌دهند و عمامه‌پراکنی‌ها و فحاشی‌ها با هدف ایجاد تردید میان مردم است.

وی با بیان اینکه نماینده سابق ولی فقیه در مازندران و آیت‌الله سلیمانی با یکدیگر به همایش‌های مختلف می‌رفتند، خاطرنشان کرد: او لسان گرمی داشت‌.

امام جمعه با‌بل با بیان اینکه ‌آیت‌الله سلیمانی برای پرداخت دستمزد ‌کارگری که در ‌منزل‌شان تعمیرات انجام داده بود، در بانک حضور داشت، تصریح کرد: ‌آیت‌الله سلیمانی این کار ساده را هم به شخص دیگری محول نکرده بود و شخصاً ‌برای پرداخت مبلغ 4 میلیون و 200 هزار تومان دستمزد این کارگر‌ به بانک مراجعه می‌کند‌ که به‌صورت مظلومانه و ناگهانی توسط فرد خبیثی به شهادت رسید.

وی با تأکید به اینکه آیت‌الله سلیمانی از وجوهات شرعی اصلاً استفاده نمی‌کرد، اظهار کرد: فضای مجازی متأسفانه “مسموم، آلوده و محل جولان شایعات و القائات” دشمن شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.