جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
با ثبت زمان ۲۸دقیقه و ۱۳ثانیه

رکورد ایران در رشته ورزشی پلانک توسط ورزشکار آستارایی شکسته شد

مسابقات شهرستانی پلانک با شرکت ۳۰ ورزشکار به مدت یک روز به میزبانی مجموعه ورزشی سبک زندگی برگزار شد.
photo_2024-06-20_22-22-04-5-1024x682

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از دیارمیرزا بهمن سیفی ورزشکار آستارایی، رکورد ایران را در رشته ورزشی پلانک با ثبت زمان ۲۸دقیقه و ۱۳ثانیه شکست.

 

مسابقات شهرستانی پلانک با شرکت ۳۰ ورزشکار به مدت یک روز به میزبانی مجموعه ورزشی سبک زندگی برگزار شد.

 

دکتر امیر اله‌یار مدیر اجرایی این مسابقات و مدیر عامل مرکز تندرستی سفیران سلامت گفت: رادوین زحمکتش با ثبت زمان ۱۷دقیقه و ۳۳ثانیه و محمدرضا فرجامی با ثبت ۱۴دقیقه و ۱۷ثانیه در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

 

وی با اشاره به اینکه ۱۰ورزشکار برتر این رویداد امروز تجلیل شدند، افزود: رامتین پورعلی، توحیدامینی فرد، سینا حبیبی، امیررضا صالحی، امیرحسین گلگیر، امیرحسین باغش زاده و علی رضا صالحی از جمله ورزشکارانی بودند که با اهدای احکام از آنها تقدیر شد.

 

ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی هم گفت: خوشحال هستیم برای نخستین بار این مسابقات در شهرستان آستارا برگزار شد و در دوره های بعد تلاش میکنیم این مسابقات در سطح ملی به میزبانی آستارا برگزار شود.

 

گفتنیست حرکت پلانک یک تمرین بدنسازی ایزومتریک است که کل بدن را درگیر می‌کند. انجام آن به این صورت است که باید برای مدت تعیین‌شده در حرکت بمانید و حالت بدن‌تان را حفظ کنید. روش معمول و آسان‌تر آن، همان حرکت شنا سوئدی است که می‌توانید روی دست‌ها و آرنج انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.