جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سپاه و بسیج همواره در کنار دولت‌ها بوده و هست

مجمع عالی بسیج نتیجه مطالعات و حاصل تحقیقات خود را در اختیار تصمیم‌گیران نظام قرار دهند و در واقع تصمیم‌سازی وظیفه مجمع عالی بسیج است.

در بیستمین اجلاسیه عمومی مجمع بسیجیان شهرستان تالش سرهنگ محمدعلی ستیزه، فرمانده سپاه ناحیه تالش اظهار کرد: شش کارگروه در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، علمی و بهداشت و درمان در مجمع بسیجیان تالش مشغول به فعالیت هستند.

 

وی افزود: این کارگروه ها متشکل از جوانان و نخبگان شهرستان است که معضلات و مشکلات را شناسایی و بررسی می‌کنند. مجمع عالی بسیج نتیجه مطالعات و حاصل تحقیقات خود را در اختیار تصمیم‌گیران نظام قرار دهند و در واقع تصمیم‌سازی وظیفه مجمع عالی بسیج است.

 

سرهنگ ستیزه در ادامه  تصریح کرد: نخبگانی که امروزه تلاش میکنند تا مشکلات و معضلات را حل کنند، برای حل مشکلات مردم جهاد می‌کنند همه ما تحت فرمان مقام معظم رهبری هستیم و تحت تاثیر هیچ جریان و حزب سیاسی قرار نخواهیم گرفت.

 

وی بر اقتدار بسیج و سپاه در جامعه جهانی اشاره کرد و افزود: امروزه اقتدار بسیج و بسیجیان در همه حوزه ها نمایانگر است، این اقتدار را در حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی، فاطمیون و… می‌توان به خوبی مشاهده کرد، هدف بسیج صیانت و حفاظت از انقلاب اسلامی است، سپاه و بسیج همواره در کنار دولت‌ها بوده و هست.

 

در این مراسم روسای کارگروه های بهداشت، سلامت و محیط زیست(جناب آقای عبرت‌اله صدری)، اقتصاد و زیر بنائی(جناب آقای کرامت سعادتی) و زنان و خانواده(سرکار خانم شادی اسکندری) به ارائه طرح‌های خود پرداختند.

 

در پایان مراسم احکام مسئولیتی رؤسای کارگروه های موضوعی و تخصصی مجمع بسیجیان شهرستان تالش اهداء و از بسیجیان نمونه شهرستان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/امیر صلاحی جولندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.