جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران:

مسئولان با عیار خدمت محک زده می‌شوند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه شهدای خدمت به خصوص شهید آیت‌الله رئیسی با خستگی‌ناپذیری و ساده‌زیستی در برابر ملت متواضع، اما در مقابل دشمنان همانند کوه استوار بودند و از حق مردم دفاع می‌کردند، گفت: این رفتارها الگوی حکمرانی است و مسئولان ما با این عیار محک زده می‌شوند.
IMG_6460

به گزارش پایگاه خبری طالشوند؛ سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در یادواره شهیدان انصاری و نورانی و ۲۵۷ شهید کارمند استان گیلان در تالار مرکزی رشت، اظهار کرد: دانشگاه‌هایی که محل تربیت افرادی همچون نتانیاهو و فرماندهان رژیم صهیونیستی بود، امروز به محلی برای فریاد علیه استکبار تبدیل شده و سردمداران آمریکا نیز هیچ راهی برای خاموش‌کردن این بیداری ندارند.

 

وی افزود: هم اینک شاهدیم که به برکت خون شهدای گرانقدر ما، این بیداری حتی تا عمق کاخ سفید هم نفوذ کرده و برخی از کارمندان این کاخ، پرچم فلسطین را به اهتزاز در می‌آورند؛ حتی در خیابان‌های آمریکا و سایر کشورها همانند فرانسه، شاهد به اهتزاز در آمدن پرچم فلسطین هستیم.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران ادامه داد: از سوی دیگر شاهدیم که متفکران هم لب به اعتراض گشودند و از ظلم و جنایات رژیم صهیونیستی صحبت می‌کنند؛ این بیداری که باعث آن خون شهدای ما است، تا سقوط رژیم صهیونیستی و استکبار ادامه خواهد یافت.

 

وی اضافه کرد: مردم جهان هم اینک در یک سو مظلومیت‌ها و شهادت کودکان و زنان بی‌گناه را مشاهده می‌کنند و در طرف دیگر جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی را شاهدند؛ همچنین یک سو رئیس‌جمهوری را می‌بینند که در مشکلات کنار مردم است و در میان اشک مردم پیکرش تشییع می‌شود و طرف دیگر رئیس‌جمهوری است که هیچ خبری از ملتش ندارد و از جنایات رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند.

 

سردار نقدی با اشاره به ویژگی‌های شهید انصاری و شهید نورانی، بیان کرد: همان اتفاقی که برای استاندار شهید گیلان افتاد، برای شهید رجایی نیز رخ داد؛ زیرا مسئولان کشور ما در سایه پرچم اسلام به مردم عشق می‌ورزند و توصیه‌های دین مبین اسلام را برای خدمت‌رسانی به آنان انجام می‌دهند.

 

وی تصریح کرد: البته چنین توصیه‌هایی فقط در دین مبین اسلام است که شهدای خدمت ما نیز به این الگوها تکیه داشتند؛ نسل امروز ما نیز شاهد ساده‌زیستی، تواضع و خستگی‌ناپذیری رئیس جمهور شهیدشان بوده‌اند.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه شهدای خدمت به خصوص شهید آیت‌الله رئیسی با خستگی‌ناپذیری و ساده‌زیستی در برابر ملت متواضع، اما در مقابل دشمنان همانند کوه استوار بودند و از حق مردم دفاع می‌کردند، گفت: این رفتارها الگوی حکمرانی است و مسئولان ما با این عیار محک زده می‌شوند.

 

سردار نقدی اظهار کرد: به همین دلیل شهدایی همچون انصاری، رجایی و آیت‌الله رئیسی ماندگار شدند؛ زیرا این الگوی حکمرانی را از امیرالمومنین(ع) آموختند و چون برای خدا خدمت می‌کردند، خستگی‌ناپذیر بودند؛ دولت جدیدی هم که توسط مردم انتخاب شده نیز، باید این مسیر را با قدرت ادامه دهد تا مردم به قله‌های موفقیت برسند.

 

شاهد بیداری ملت‌های جهان هستیم

اسدالله عباسی استاندار گیلان نیز در این جلسه طی سخنانی، اظهار کرد: شهادت شهیدان انصاری، نورانی و شهید رجایی سند جنایت استکبار است که با پرورش گروهک‌های تروریستی این افراد را شهید کردند.

 

وی افزود: البته نام و یاد این شهدا جاودانه شد و شاهدیم که سرانجام گروه‌های تروریستی که هزاران نفر از مردم را به شهادت رساندند به کجا کشیده شده و همه آنها در حال زوال و نابودی هستند.

 

استاندار گیلان ادامه داد: هدف دشمنان و استکبار این است که پرچم اسلام و قرآن را به زمین بزنند و به همین دلیل تعدادی از مسئولان ما را به شهادت رساندند؛ اما شاهدیم که نه تنها موفق به این کار نشدند بلکه شاهد بیداری ملتهای جهان هستیم.

 

عباسی بیان کرد: شهید انصاری و نورانی تا زمانی که زنده بودند به فکر برطرف کردن مشکلات مردم بودند و شهید جمهور نیز همین‌گونه بود و تمام وقتش را برای رفع مشکلات مردم گذاشت؛ از سوی دیگر شهید آیت‌الله رئیسی با نشان‌دادن تصویر حاج قاسم سلیمانی در سازمان ملل، عمق جنایت آمریکا را در خاک آن کشور نشان داد و همچنین با نشان دادن قرآن کریم، فتنه‌های استکبار را در آتش زدن این کتاب مقدس نشان داد.

 

انتهای خبر/

 

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.