جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

وحیدی: اسامی داوطلبان نمایندگی مجلس به دستگاه‌های نظارتی ارسال شد

وزیر کشور گفت: کار انتخابات کار بسیار مهم و اصلی وزارت کشور در سال جاری است. اسامی افرادی که داوطلب نهایی‌اند به دستگاه‌های نظارتی ارسال شده است.
14020213000377_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری فارس، احمد وحیدی وزیر کشور امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به روند بررسی صلاحیت داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برگزاری انتخابات، وظیفه اصلی وزارت کشور در سال جاری است که در این مرحله، اسامی داوطلبان نهایی به دستگاه‌های نظارتی ارسال شده و آن‌ها، جواب صلاحیت داوطلبان را به هیات‌های اجرایی اعلام می‌کنند.

وزیر کشور تصریح کرد: دستگاه‌های نظارتی پاسخ درخواست صلاحیت داوطلبان را به‌صورت متمرکز برای هیات‌های اجرایی ارسال می‌کنند و این هیات‌ها فرصت دارند تا به مدت دو هفته بعد از ارسال پاسخ، صلاحیت داوطلبان را بررسی و نظرات خود را اعلام کنند

وحیدی درباره حکم شهردار «نسیم شهر» گفت: برای صدور هر حکمی باید نظر دستگاه‌های نظارتی را داشته باشیم و گاهی اخذ صلاحیت‌های لازم، زمان‌بر است. وی درخصوص اتصال صدور مجوزها در شهرداری‌ها گفت: کلان‌شهرها وصل شده‌اند و یک کار جدی در حال انجام است.

وزیر کشور در خصوص آخرین وضعیت ساماندهی تجمعات گفت: دولت، لایحه نحوه‌ی برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها را به مجلس ارسال کرده است.

وحیدی در مورد تشکیل استان «تهران غربی» گفت: این موضوع جزء درخواست بوده و در مسیر خود، در حال بررسی است اما هنوز تصمیم قطعی در این زمینه اتخاذ نشده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.