گنجی: صدای مردم آزاده را به گوش جهانیان برسانید

رئیس صندوق رفاه دانشجویان حمایت از مردم غزه را تکلیف همه دانست و از رسانه‌ها خواست که صدای مردمان آزاده باشند.
14020724000749_Test_PhotoN

مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: در سوره نسا در آیه ۹۳ می‌گوید: «هر‌کس، فرد با ایمانى را از روى عمد به قتل برساند، مجازات او دوزخ است، در حالى که جاودانه در آن مى‌ماند و خداوند بر او غضب مى کند و او را از رحمتش دور مى‌سازد و عذاب عظیمى براى او آماده ساخته است.» در این چارچوب اگر ما به انسانیت نگاه کنیم، رژیم ظالم صهیونیستی یک طرحی دارد و می‌خواهد این طرح ۷۵ ساله خودش را با ظلم و جنایت اجرایی کند.

 

وی افزود: در این راستا به بیمارستانی که خودش دعوت کرده بود که همه به آنجا پناه ببرند، حمله می‌کند و مردم مظلوم را به شهادت می‌رساند تا ماهیت پلید خود را که یک ماهیت ضدبشری و شیطانی است بیش از پیش نشان دهد و آن را به عنوان بی‌سابقه‌ترین جنایت تروریستی دولت در تاریخ ثبت کند. این ماهیت این رژیم است و شرم باد بر تمام سازمان‌هایی که در مقابل آمریکای جنایت‌کار سکوت می‌کنند و آمریکا که حامی رژیم صهیونیستی است را آزاد می‌گذارند؛ این همه کودک و زن آواره و بی‌پناه به کدامین جرم کشته می‌شوند؟

 

* صدایمان را به گوش جهانیان برسانیم

 

گنجی ادامه داد: ما باید صدایمان را به گوش جهانیان و انسان‌های آزاده و بیداری که در جهان هستند، برسانیم. در کنار آن‌ها بایستیم و دادگاه‌های بین‌المللی جنایت‌کاران را محاکمه کنند، این افراد طرفدار دارند اما باید به انسانیت فکر کرد. اگر جلوی این اتفاق گرفته نشود، دامن تمام آزادی‌خواهان را خواهد گرفت، نباید کسی ساکت بنشیند، هرکسی از دستش بر می‌آید، باید به حل این موضوع کمک کند تا این جنایت به گوش جهانیان برسد.

 

 

 

وی افزود: این‌ها در یک رسانه بسته‌ فعالیت می‌کنند و آن چیزی که به نفع خودشان است را به مردم جهان تزریق می‌کنند، باید از این موضوع جلوگیری شود، رسانه‌ها باید صدای جهانیان و صدای مردم آزاده باشند و این تکلیف است.

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.