جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

آغاز پیش ثبت نام زائران حج تمتع در روزهای پیش‌رو/ اعلام اولویت‌های اعزام زائران تمتع 1403

سازمان حج و زیارت ضمن اعلام اولویت‌های اعزام زائران تمتع ۱۴۰۳، از آغاز پیش ثبت نام زائران حج تمتع در روزهای پیش‌رو خبر داد.
140204261356492027961524 (1)

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، سازمان حج و زیارت اعلام کرد در نظر دارد ثبت‌نام مقدماتی (پیش ثبت نام) از افراد واجد شرایط تشرف به حج‌تمتع سال1403‌ خورشیدی (1445 هـ.قمری) را در آینده نزدیک، آغاز کند.

بر این اساس به اطلاع متقاضیان می‌رساند، بر مبنای پیش‌بینی صورت گرفته و‌ بر حسب ظرفیت تخصیصی به جمهوری اسلامی ایران، گروه‌های اشاره شده در جدول ذیل در اولویت اعزام به حج تمتع سال آتی قرار دارند.

بنابراین لازم است واجدین شرایط تشرف به این سفر مقدس، از هم اکنون ضمن انجام برنامه‌ریزی لازم و بروزرسانی اطلاعات خود در سامانه reserve.haj.ir نسبت به اخذ کد‌رهگیری و تکمیل مدارک خویش، بویژه تهیه گذرنامه دارای اعتبار اقدام کنند.

تذکرات مهم:

افرادی که در کاروان های حج سال 1399 نام‌نویسی و وجوه مربوط را واریز کرده‌اند ولیکن به دلیل لغو سفر حج در آن سال و سال های پس از آن موفق به تشرف نشده و تاکنون نیز انصراف نداده‌اند، نیازی به انجام پیش ثبت نام نداشته و همزمان با اعلام ثبت نام قطعی، بصورت مستقیم امکان نام‌نویسی در کاروان ها را خواهند داشت.

تمامی ودیعه‌گذاران حج تمتع می‌بایست قبل از انجام امور ثبت‌نام، به سامانه reserve.haj.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات و اخذ کد رهگیری اقدام کنند، در غیر اینصورت امکان ادامه فرایند ثبت نام را نخواهند داشت.

مقاضیان اعزام برای سفر حج تمتع سال 1403 باید دارای گذرنامه حداقل با تاریخ اعتبار20/09/1403 باشند.

اطلاعیه تکمیلی در خصوص زمان و نحوه انجام پیش ثبت نام روز یکشنبه 10/10/1402 از طریق پایگاه های خبری سازمان حج و زیارت و همچنین رسانه های دیداری و شنیداری منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.