, , , ,

تنها زمانی که زایمان زودهنگام و تولد نوزاد نارس بلامانع است، زمانی است که پزشک متخصص زنان و پزشک متخصص کودکان به دلایل مختلف پزشکی به این نتیجه می‌رسند که برای نجات جان مادر یا کودک و یا حتی هر دو آن‌ها باید اقدام به زایمان زودهنگام کرد.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس، با بیان اینکه مافیای هفت سر واسطه‌ها، ارزان‌فروشی کشاورز و گران خریدن مصرف‌کننده نشان از بی‌برنامگی آقایان مسئول دارد تاکید کرد که مافیای ثروت و قدرت قدرتمندتر از مسئولان اجرایی هستند.
آرشیو
اخبار دسته بندی: فیلم و صوت
ایرج موذن فرماندار تالش در جلسه حساب ۱۰۰ امام (ره) که با حضور حجت الاسلام والمسلمین نورزاد امام جمعه شهرستان و حجت الاسلام والمسلمین قربانپور نماینده ولی فقیه در اداره کل بنیاد مسکن برگزار شد گفت: کمک به محرومین شهرستان تالش از اولویت های مهم دولت سیزدهم است،
معاون وزیرکار در واکنش به نامه خانه صمت مبنی بر کاهش ۱۰درصدی حقوق کارگران در صورت تعطیلی ۵شنبه ها گفت:کاهش حقوق کارگران در صورت تعطیلی ۵ شنبه تخلف است.درصورتی که چنین تخلفی صورت گرفت باید جلوی آن گرفته شود.
رئیس جمهور از همه بخش‌های فرهنگی، ‌اجتماعی، ‌انتظامی و قضائی کشور که به موجب قانون مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی دارای وظایفی در زمینه حجاب هستند خواست عمل به وظایف محوله را مطابق آنچه در این قانون قطعی شده است، مورد توجه قرار دهند.
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران با اشاره به برگزاری دومین جلسه برای رسیدگی به افزایش حقوق بازنشستگان اظهار کرد: قرار شده در هفته جاری دومین جلسه برای بررسی میزان افزایش حقوق بازنشستگان برای مبنای ماده ۹۶ قانون تأمین اجتماعی برگزار شود.
فیلم و صوت
در این دیدار به مشکلات و درخواست مراجعه کنندگان در زمینه های مختلف رسیدگی شد و مهندس ولی زاده ضمن بررسی مسائل و مشکلات، راهکارهای قانونی را ارائه و موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داده شد.