الهیان: برای کاهش تورم باید اقتصاد را مردمی کنیم

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برای تحقق کاهش تورم و رشد تولید باید اقتصاد را مردمی و از ظرفیت‌های مختلف کشور برای رشد تولید استفاده کنیم.
14010321000610_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از فارس، زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال مهار تورم و رشد تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: لازمه تحقق شعار کاهش تورم و رشد تولید مردمی‌سازی اقتصاد است.

وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب تأکید داشتند اقتصاد باید مردمی و از ظرفیت‌های مختلف جامعه برای رشد اقتصادی استفاده شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولت باید حمایت‌های لازم را از گروه‌های مردمی در حوزه فعالیت‌های اقتصادی داشته باشد و زیرساخت‌ها را در این حوزه فراهم آورد.

وی خاطرنشان کرد: مجلس آمادگی دارد تا هرگونه همکاری را به منظور ریل‌گذاری و رفع نواقص و ابهامات قانونی برای مردمی‌سازی اقتصاد و رفع موانع تولید را با دولت داشته باشد.

وی افزود: با رشد تولید ما شاهد رونق و رشد اقتصادی و رونق اشتغال در کشور و در نتیجه آن کاهش تورم خواهیم بود که این مسئله نیازمند بهره‌گیری موجود در کشور است.

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌شان در ابتدای سال جدید سال 1402 را به نام سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.