جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بهره‌برداری از ۹ پروژه برق‌رسانی در رضوانشهر

همزمان با ششمین روز دهه فجر، 9 پروژه امور توزیع برق شهرستان با اعتباری بالغ 60 میلیارد ریال به صورت متمرکز در رضوانشهر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
IMG_20230811_150816_248

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طالشوند فرماندار رضوانشهر گفت: همزمان با ششمین روز دهه فجر، 9 پروژه امور توزیع برق شهرستان با اعتباری بالغ 60  میلیارد ریال به صورت متمرکز در رضوانشهر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

مهندس سید نادر صفوی میرمحله در آیین بهره برداری از پروژه های برق که امام جمعه، اعضای شورای تامین و مدیران شهرستانی نیز حضور داشتند، با قدرانی از زحمات رئیس و مجموعه امور توزیع برق در ارائه خدمات رسانی به مردم گفت: برای بهره برداری از این 9 پروژه اعتباری بالغ 60  میلیارد ریال از محل اعتبارت استانی هزینه شده است

 

وی افزود: این پروژه ها شامل 2290متر خط 20 کیلوولت با کلبل خودنگهدار، 1651 متر خط فشار ضعیف هوایی به کابل خودنگهدار، اصلاح و تبدیل شبکه مسی به کابل خودنگهدار 13843 متر، نصب 16 ترانس، تامین برق تک مشترکین در شهرستان می باشد.

 

ناصر پورامینی مدیر امور توزیع برق شهرستان نیز در آیین بهره برداری از این پروژه ها با تقدیر از حمایت های فرماندار رضوانشهر و دیگر مسئولین ، گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های در دست اقدام ارائه نمود.

 

انتهای پیام/امین صلاحی جولندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.