جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بیانیه مجمع بسیجیان شهرستان تالش برای دعوت به راهپیمایی روز جهانی قدس

مجمع بسیجیان شهرستان تالش با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین از ملت‌های مسلمان و آزادگان جهان، ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم شهرستان تالش جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
IMG_20240330_213601_425

به گزارش پایگاه خبری طالشوند، متن کامل بیانیه مجمع بسیجیان شهرستان تالش به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

“روز قدس روز اسلام است”           امام خمینی(ره)

روز قدس یادآور مظلومیت مردم فلسطین، روز نشان دادن ماهیت اصلی جنایتکار رژیم صهیونیستی به جهانیان و به نوعی یاد آور لزوم وحدت مسلمانان، مقاومت، ایستادگی و دفاع از مظلوم و روز اسلام است.

امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸ در آخرین جمعه ماه رمضان در پیامی ضمن گوشزد کردن خطر اسرائیل غاصب به جهانیان و با نامگذاری «روز قدس» از همه مسلمانان ایران و جهان خواست در این روز همبستگی خود را در حمایت از «حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین» به نمایش بگذارند. به طوریکه هرساله‌ شاهد حضور و استقبال‌ فراوان‌ و گسترده ملت ایران و‌ مسلمانان‌ در این مراسم هستیم‌.

امسال‌ جهانیان و به خصوص مسلمانان در شرایطی‌ به‌ استقبال‌ روز جهانی‌ قدس‌ می‌روند که جنایات گسترده و‌ کشتار هولناک اسرائیل بعد از عملیات طوفان الاقصی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه و فلسطین همچنان ادامه دارد.

جنایت جنگی و نسل‌کشی این روزهای اسرائیل علیه مردم غزه باعث شده هر روز در بسیاری از کشورهای مختلف جهان شاهد صحنه‌‌های اعلام‌ حمایت‌ از مردم‌ فلسطین‌ و غزه و ابراز انزجار از اشغالگران‌ صهیونیستی باشیم و از این رو به یقین روز قدس امسال شاهد خروش گسترده و یکپارچه مسلمانان و دیگر ملت‌های آزاده جهان، علیه جنایت‌های رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

مجمع بسیجیان شهرستان تالش بار دیگر ضمن میثاق دوباره با آرمان های امام راحل(ره) و تبعیت از اوامر ولی امر مسلمین، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و درود به روح شهدای جبهه مقاومت، به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی؛ با اعلام حمایت مجدد از مردم مظلوم و سرافراز فلسطین، از آحاد مختلف مردم، به‌خصوص از مردم شهرستان تالش دعوت می‌نماید که با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی روز قدس امسال در جهت حمایت از آزادی کامل قدس شریف، ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

وعده ما در راهپیمایی روز جهانی قدس

بسیجیان شهرستان تالش با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر اتحاد و همدلی خود را به جهانیان به نمایش خواهند گذاشت.

 

زمان: روز جمعه ۱۷ فروردین ساعت ۱۰:۳۰ قبل‌ازظهر

مکان: چهارراه سپاه تا مسجد جامع تالش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.