جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ثبت نام 4 میلیون نفر در در طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از ثبت‌نام حدود ۴میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن تاکنون خبر داد.
1401011711221158225090904

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از تسنیم، ارسلان مالکی در نشست شورای مدیران سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به موضوع شهرک‌سازی‌ها گفت: شهرک‌سازی یکی از وظایفی است که به‌تازگی به سازمان سپرده شده است و به انجام رساندن آن نیاز به کار جهادی دارد.

وی از مشارکت با بانک‌ها و بخش خصوصی، تأسیس صنعت‌شهرها و واگذاری زمین و مسکن بر اساس قانون جوانی جمعیت به‌عنوان موضوعات مهم دیگر این سازمان یاد کرد و افزود: اینها مواردی است که در دوره جدید کاری سازمان با تلاش مضاعف و کار شبانه‌روزی باید به پیش برود.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با اعلام اینکه حدود 4 میلیون نفر در سراسر کشور در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: این افراد نیازمند مسکن هستند؛ بنابراین برای رفع نیاز این افراد باید مأموریت‌هایمان را خالصانه و جهادی و با نهایت جدیت، سرعت و توان به انجام برسانیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اضافه کرد: مطالبه عمومی و انتظارات دولت و مجلس از سازمان ملی زمین و مسکن انتظارات به‌حقی است که باید اجرایی شود.

همدلی در انجام وظایف، پرهیز از حاشیه‌ها، مسئولیت‌پذیری و همچنین مشارکت در حل مسائل و موانع در عین داشتن انعطاف از دیگر مواردی بود که معاون وزیر راه و شهرسازی بر آنها تأکید کرد.

مالکی با توضیح اهمیت پیگیری امور تا حصول نتیجه مطلوب اظهار داشت: این امر صحیح است که وظیفه ما ستادی است، اما مدیران برای انجام درست کارها باید با ادارات‌کل راه و شهرسازی استان‌ها در ارتباط تنگاتنگ باشند.

وی ادامه داد: باید در نظر داشته باشید که مأموریت‌های استانی باید حتماً به یک نتیجه ملموس برسد و مبتنی بر حل یک مسئله اساسی باشد.

رئیس هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به وظایف تخصصی سازمان متبوعش بر اهمیت اطلاع‌رسانی از عملکرد دفاتر مختلف این سازمان تأکید و اعلام کرد: کارهای بزرگی در سازمان ملی زمین و مسکن انجام می‌شود که قابلیت اعلام عمومی دارد و به ایجاد و تقویت حس امید در جامعه کمک می‌کند.

مالکی در اهمیت طرح نهضت ملی مسکن تصریح کرد: فشار کار در اجرای طرح نهضت ملی مسکن به‌حدی است که کم‌کاری یا ممانعت در انجام کار، خود به خود باعث می‌شود آن فرد از سر راه برداشته شود و باید بدانیم برای انجام تکالیفمان فرصت تعلل و کوتاهی نداریم.

نشست شورای مدیران سازمان ملی زمین و مسکن در راستای هماهنگی دفاتر مختلف این سازمان و تعیین اولویت‌ها و برنامه‌های پیش‌ِروی مدیران به‌طور منظم برگزار می‌شود و هریک از مدیران این سازمان به ارائه گزارش عملکرد و برنامه آتی حوزه مربوطه می‌پردازد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.