جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دستگیری عاملان درگیری هولناک در تهران نو

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری ۲ شرور که عامل درگیری و شرارت در محله تهران نو شده بودند، خبر داد.
140111301449115527092204

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، سرهنگ”سعید راستی” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع یک فقره درگیری توسط 2 شرور با یکدیگر در محله “تهران نو ” که منجر به رعب و وحشت برای شهروندان شده بود شناسایی و دستگیری عاملان درگیری در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد که یکی از این افراد در این درگیری مصدوم و به بیمارستان منتقل شده است افزود: با شناسایی بیمارستان مذکور متهم تحت کنترل پلیس در آمد.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران ادامه داد: تیم عملیات این پلیس با رصد های میدانی و تحقیقات تخصصی موفق شدند هویت و محل اختفاء عامل دیگر این درگیری را در کمترین زمان شناسایی کنند.

سرهنگ راستی با اشاره به اینکه هماهنگی های قضائی اعلام داشت: طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه سلاح سرد از این مکان کشف شد.

این مقام پلیسی در پایان با اعلام اینکه متهم دستگیر شده از شرور سابقه دار می باشد گفت: پس از پایان تحقیقات و تکمیل پرونده متهم با دستور قضائی روانه زندان شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.