رئیس پلیس راه مازندران ‌از یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال خبر داد

رئیس پلیس راه مازندران ‌از یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال خبر داد.
1401010216542915325023524

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی طالشوند به نقل از تسنیم، یدالله جهانتاب در ساری از تردد سنگین در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد و اظهار داشت:‌ با توجه به حجم بالای سفر در چند روز گذشته جاده چالوس و آزادراه تهران شمال یکطرفه شد.

وی افزود: بار برگشت مسافران در جاده چالوس و آزادراه تهران شمال‌‌ و ورود وسایل نقلیه از کرج و تهران به سمت مازندران دقایقی پیش ممنوع شد.

رئیس پلیس راه مازندران در ادامه درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران خاطرنشان کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و محدوده های پل دزدبن ، انارک و هزارچم را شاهدیم‌.

وی تصریح کرد: در محور هراز و در مسیر شمال به جنوب محدوده‌های تونل شماره یک‌، محمدآباد‌، بایجان‌، شاهاندشت‌، گزنک‌، رینه و آب اسک تردد سنگین است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در محور سوادکوه در هر دو مسیر رفت و برگشت تردد روان است تصریح کرد: محورهای مازندران فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

به گفته جهانتاب با توجه به حجم بالای ترافیکی به رانندگان توصیه می‌شود با ایمنی در جاده‌های مازندران رانندگی کنند.

وی با تاکید بر پرهیز رانندگان از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز با توجه به حجم بالای ترافیکی یادآور شد: رانندگی با سرعت مطمئنه به ویژه در مناطق کوهستانی سبب ایجاد آرامش در سفر خواهد شد و لذا از رانندگان تقاضا داریم در طول مسیر از توقف در نقاط خطرناک که با ریزش سنگ ممکن است همراه باشد پرهیز کنند.

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.