جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
امام جمعه آستارا:

رژیم صهیونیستی در برابر قدرت نظامی ایران ذلیل شد

امام جمعه آستارا گفت: رژیم جعلی صهیونیست در برابر برنامه ریزی و قدرت نظامی جمهوری اسلامی خوار و ذلیل شد.
photo_2024-04-19_16-22-10-1024x768

به گزارش پایگاه خبری طالشوند، حجت الاسلام محمد جواد باقری ارومی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با توجه به برگزاری عملیات وعده صادق و پاسخ بی‌سابقه و پشیمان کننده جمهوری اسلامی ایران به رژیم خبیث صهیونیستی گفت: موفقیت در این عملیات دو رکن اصلی دارد. یکی رکن ایمان و اعتقاد به وعده نصرت الهی و دیگری رکن قدرت و برنامه ریزی دقیق نظامی است.

 

وی با بیان آیاتی از قرآن کریم عمل به وعده را از صفات ویژه پروردگار عالم و انبیای مرسلین دانست و تأکید کرد: نباید به خاطر جوسازی و غوغاسالاری رسانه‌های دروغ پراکن نسبت به تحقق وعده‌های الهی سست شد؛ چرا با صبر و استقامت خداوند یاوران خود را یاری و دشمنان را خار و ذلیل خواهد کرد.

 

خطیب جمعه آستارا با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی و سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن‌ها را بازوان قدرتمند و توانمند نظام جمهوری اسلامی در برقراری امنیت و مقابله با دشمنان و متجاوزان خواند و از قدرت نمایی دلاورمردان سپاه و ارتش در پاسخ کوبنده به رژیم صهیونیستی تقدیر و تشکر کرد.

 

باقری ارومی ضمن تشریح عملیات بی‌سابقه پهپادی و موشکی وعده صادق گفت: برنامه ریزی دقیق و درگیر کردن سامانه‌های ردیابی و رهگیری رژیم صهیونیستی با پهپادها و پشتیبانی و آتش بار قوی باموشک‌های کروز و بالستیک فرصت هیچ واکنشی را برای صهیونیست‌ها باقی نگذاشت.

 

وی با بیان اینکه از چند ماه قبل جبهه مقاومت به این نتیجه و جمع‌بندی رسید که باید رژیم صهیونیستی را تنبیه و سر جای خودش بنشاند، گفت: این اقدام با مشارکت همه گروه‌های مقاومت از چهار جهت سرزمین‌های اشغالی صورت گرفت و این اشتباه رژیم صهیونیستی باعث شد جمهوری اسلامی نیز برای اولین بار پاسخ قاطعی در خاک رژیم صهیونیستی به این رژیم جنایتکار بدهد، پاسخی که به خوبی نشان داد حتی حمایت اطلاعاتی و نظامی کشورهای دیگر هم نتوانست جلوی موشک‌های پرقدرت ایرانی را بگیرد و آسمان سرزمین‌های اشغالی را در تاریکی شب با حرارت موشک‌های ویرانگر به سرخی و خواب صهیونیست‌ها را به کابوس تبدیل کرد.

 

امام جمعه آستارا ضمن گرامیداشت دهه بنیاد مسکن از خدمات این نهاد انقلابی که یادگار امام راحل (ره) است قدردانی کرد و با برشمردن برخی خدمات انجام گرفته نسبت به تسریع برخی پروژه‌های نیمه تمام تاکید کرد.

 

باقری ارومی ضمن تقدیر از آغاز طرح نور توسط فراجا، افرود: کشف حجاب یک هنجارشکنی و عملی خلاف قانون است که باید با متخلفان برخورد قانونی صورت پذیرد.

 

نمازگزاران آستارایی پس از اقامه نماز جمعه، با انجام راهپیمایی از روبروی مصلی تا چهارراه حکیم‌نظامی با در دست گرفتن پرچم‌های ایران اسلامی و کشورهای مقاومت با شعارهای «سپاه متشکریم»، «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل»، «فلسطین آزاد خواهد شد»، «نیروهای مسلح، دست خدا یارتان» از اجرای عملیات «وعده صادق» و دفاع مشروع سپاه و نیروهای مسلح قدردانی و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.