جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

زنان چه نقشی می‌توانند در انتخابات داشته باشند؟

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به جایگاه زنان در پیروزی انقلاب و نقش آنها در انتخابات گفت که نقش زنان هم در بحث انتخاب کاندیداها و هم در بحث کاندیدا شدن بسیار مهم است.
1641999_875

 به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از فارس، انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به جایگاه زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و سالهای بعد از انقلاب گفت: طبیعتاً اگر زنان نبودند و اگر حرکت بزرگ امام نبود که زنان را تشویق کردند تا در عرصه‌های مختلف حاضر شوند، این انقلاب به این دستاوردها دست پیدا نمی‌کرد. زنان با احساس مسئولیت نسبت به بحران‌هایی که پس از انقلاب به وجود آمد محکم ایستادند و به تعبیر حضرت امام گاهی اوقات هم حتی جلوتر از مردان حرکت کردند.

وی تاکید کرد: ما باید قدر این رحمات، ایستادگی و بردباری زنان را بدانیم و قدرشناس زنان چه در عرصه خانه و خانواده و چه در عرصه اجتماع، کارآفرینی، سیاست و ایستادگی در برابر زیاده خواهی دشمنان باشیم که اگر زنان نبودن شاید این تحریم‌ها کشور را به راحتی از پای در می‌آورد ولی صرفه‌جویی زنان، توجه زنان به حفظ اقتصاد خانواده، حفظ کشور و و پایداری خانواده همه این‌ها قابل تقدیر است و امیدواریم که بتوانیم این تقدیر را به صورت عملی جایگاه مختلف داشته باشیم.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در رابطه با اهمیت حضور زنان در انتخابات هم گفت: جایگاه زنان هم در حوزه  شرکت در انتخابات و رای دادن بسیار مهم این است و اینکه تشویقی که زنان می‌توانند نسبت به خانواده و هم تاثیری که می‌توانند در خانواده داشته باشند و هم برای رای گیرندگان و منتخبین بسیار مهم است که از زنانی باشند که فرهیخته باشند و هم تعداد آنها به حدی باشد که در مجلس تاثیرگذار باشند و بتوانند قوانین خانواده‌شان و بتوانند قوانین خانواده محور را تصویب کنند.

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.