جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
در جمع دانشجویان

شریعتمداری:دشمن در جنگ روایت‌ها ترفندهای متعدد را درپیش گرفته است

اردبیل- مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: دشمن در جنگ روایت‌ها ترفندهای مختلفی را در پیش گرفته تا اهداف شوم خود را پیاده کند.
4291083

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری مهر، حسین شریعتمداری شامگاه چهارشنبه در همایش بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل با موضوع پیشگامان رهایی ۲ در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، اظهار کرد: یکی از این ترفندها مارپیچ سقوط است که دشمن تلاش می‌کند در اقلیت نظر خود را بر اکثریت غالب کرده و نمود بدهد.

وی تصریح کرد: دشمن سعی دارد تا با دادن آدرس‌های غلط افکار عمومی را به سمت خواسته‌های خود برده و زمینه تشویش افکار عمومی و فراگیر را فراهم کند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: ترفند دیگر دشمن در این جنگ نابرابر انگاره‌سازی است تا تصویری معکوس از واقعیت‌ها را به نمایش بگذارد به طوری که باطل را حق و حق را باطل جلوه داده و در این زمینه بتواند حرکت‌ها و توطئه‌های خود را به ثمر بنشاند.

شریعتمداری افزود: دشمن از این اصل غفلت کرده که انقلاب اسلامی امروز به کشورهای مختلف صادر شده و این آرمان بلند امام راحل در قالب حزب‌الله در لبنان، انصارالله در یمن و حشد شعبی در عراق جلوه‌گری می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی، اسلام ناب در این سرزمین حاکم شده و ما به رغم فراز و نشیب‌های مختلف تلاش می‌کنیم تا اصول و قواعد اسلام ناب را به دنیا عرضه کنیم.

شریعتمداری اضافه کرد: برخلاف اسلام آمریکایی که با گردن‌کشان، مرفه‌ها و سرمایه‌داران همراه است، انقلاب اسلامی با محرومان، مستضعفان و ستمدیدگان همراهی می‌کند تا شاخ مستکبران روزگار شکسته شود.

وی بیان کرد: نظام سلطه از آن روز که انقلاب اسلامی با چنین تفکری شکل گرفته، دشمن اصلی این نظام بوده و دعوا و درگیری ما با آمریکا نیز بر اساس همین ماهیت و خصلت آنها است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در ادامه سخنان خود یادآور شد: در رسیدن به نقطه تعامل باید تغییر ماهیت از سوی نظام استکباری را شاهد باشیم که این امر تاکنون تحقق نیافته بلکه با حربه‌ها و تهدیدهای مختلف نیز از سوی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران روبه‌رو شده است.

شریعتمداری تصریح کرد: مشکل آمریکا با جمهوری اسلامی ایران مسائل هسته‌ای و یا برخی دیگر از موضوعات حاشیه‌ای نیست بلکه آنها اساساً با اسلام ناب مشکل دارند و سعی می‌کنند تا مبانی معرفتی آن را با انحراف روبه‌رو کنند.

وی گفت: به رغم همه این توطئه‌ها، جمهوری اسلامی ایران امروز به یک قدرت برتر منطقه‌ای تبدیل شده و حتی موشک‌های نقطه زن جمهوری اسلامی ایران قادر به هدف‌گیری خاک اروپا هستند هر چند که زمانی این کشور از داشتن سیم خاردار نیز محروم بوده است.

شریعتمداری افزود: در زمان شاه ۵۰ هزار مستشار در این کشور به همراه دیگر سران این نظام‌های سلطه برای جمهوری اسلامی ایران تصمیم می‌گرفتند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی همه این نشانه‌های استیصال برطرف شده و ما به یک قدرت با عظمت منطقه‌ای و حتی جهانی تبدیل شده‌ایم.

وی به عنصر نفوذ در جمهوری اسلامی ایران و آگاهی و بصیرت فراگیر برای دفع این توطئه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: متأسفانه برخی از این مسئولانی که تا دیروز رئیس جمهور این کشور بودند سخن از همراهی با مبلغان شعار «زن، زندگی، آزادی» سر داده و در باب حجاب شبهه‌افکنی می‌کنند.

شریعتمداری در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در فتنه ۸۸ دوستان همین افراد بلایی بر سر کشور آوردند که ماه‌ها ملت ایران در سخت‌ترین و پر اضطراب‌ترین روزها ایام سپری می‌کردند در حالی که سران فتنه حاضر نبودند از قواعد غلط خود دست بکشند.

اسرائیل پادگان آمریکا در منطقه است

مدیر مسئول روزنامه کیهان به موضوع غزه و جنایات رژیم صهیونیستی اشاره کرد و ادامه داد: اسرائیل پادگان آمریکا در منطقه است و به صراحت سران آمریکا و اروپا اعلام می‌کنند که رژیم صهیونیستی را برای مهار منطقه‌ای به ویژه جمهوری اسلامی ایران مورد حمایت قرار می‌دهند.

وی اضافه کرد: هولوکاست اساساً دروغ بوده و هیچ ماهیت واقع‌بینانه نداشته بلکه به همین بهانه سعی کردند تا یهودیان را در منطقه خاورمیانه سکنی بدهند در حالی که خود آنها می‌دانند که رژیم صهیونیستی در حال زوال و نابودی است.

شریعتمداری بیان کرد: نه تنها شعار «از نیل تا فرات» تحقق نیافته بلکه این رژیم در ابتدایی‌ترین امور خود دچار نقص و کوتاهی شده به طوری که طوفان الاقصی ماهیت این رژیم را آشکار کرد و شکست سهمگینی را در حوزه نظامی، اطلاعاتی و افکار عمومی به این رژیم وارد کرد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان به آتش بس چهار روزه نیز اشاره کرد و گفت: این آتش بس چهار روزه شکست قطعی اسرائیل و آمریکا است و باید بساط خود را از ۶۵۰ کیلومتر محدوده غزه برداشته و اجازه دهند تا مردم این کشور برای خود تصمیم‌گیری کنند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.