جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

علت آتش‌سوزی در انبار شرکت کاله رشت مشخص شد

با توجه به حجم بالای اجسام قابل اشتعال (کاغذ) دپو شده عملیات لکه‌گیری، پاکسازی محل حادثه تا دقایقی پس از ساعت ۱۵ به طول انجامید که همچنان دو خودروی اطفایی در محل جهت تکمیل پاکسازی حضور دارند.
IMG_20240711_165457_118

به گزارش پایگاه خبری طالشوند؛ شهرام مومنی، رئیس سازمان آتش نشانی رشت گفت: اتصال در سیستم سیم‌کشی برق از ناحیه پشت‌بام در مجاورت اجسام قابل اشتعال ( کاغذ) موجبات بروز آتش‌سوزی را فراهم داشت.

 

وی با بیان اینکه در مجموع تیم‌های عملیاتی آتش‌نشانان حاضر در محل به ۵۵ تن رسیدند، گفت: ۱۷ خودروی آتش‌نشانی، آبرسان، پشتیبان دستگاه تنفسی، نردبان و پلتفرم از ۶ ایستگاه آتشنشانی به محل آتش‌سوزی اعزام شدند.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه مهار آتش در کمتر از یک ساعت بطول انجامید، ادامه داد: با توجه به حجم بالای اجسام قابل اشتعال (کاغذ) دپو شده عملیات لکه‌گیری، پاکسازی محل حادثه تا دقایقی پس از ساعت ۱۵ به طول انجامید که همچنان دو خودروی اطفایی در محل جهت تکمیل پاکسازی حضور دارند.

 

وی در پایان با تاکید بر اینکه تمامی پرسنل این انبار درسلامت هستند، بیان کرد: دو تن از آتش‌نشانان دچار خستگی مفرط و گرمازدگی شدید به‌واسطه شدت آتش‌سوزی شدند که هم اینک پس از اعزام به بیمارستان حالشان خوب است و در محل کار خود حاضر هستند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.