جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

فیلم| نخستین اظهارات خواهر علی کریمی درباره سوء‌استفاده 770 میلیاردی برادرش از او

اخیراً خبری در زمینه سوء‌استفاده‌های مالی علی کریمی از خواهرش توسط رسانه‌ها منتشر شد که نشان‌دهنده ابعاد جدیدی از این مهره براندازان است.
1402032916462890727797474

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از تسنیم، یکشنبه شب (28 خردادماه) خبری از سوی خبرگزاری قوه قضاییه منتشر شد که در رسانه‌های کشور بازتاب بسیاری داشت. بنا بر اعلام این خبر دادستان تهران در بازدید هفتم اردیبهشت به‌همراه جمع زیادی از قضات از ندامتگاه مرکزی زنان با حضور در بند محکومان مالی با خواهر یکی از فوتبالیست‌های معروف مواجه شد که در بند محکومان مالی زندان زنان تهران زندانی است و درخواست داده بود تا با دادستان تهران ملاقات کند.

او لیلا کریمی، خواهر علی کریمی بود که در ملاقات با دادستان تهران تأکید کرد، چندین بار با مقامات قضایی مکاتبه داشته و شرایط نامساعدی را که برادرش برای وی ایجاد کرده و منجر به زندانی شدن وی شده است، توضیح داده است.

اسناد و مدارک این پرونده و همچنین اظهارات و مکاتبات خانم کریمی نشان می‌دهد دقیقاً زمانی که علی کریمی، با انتشار پست‌ها و استوری‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی، خود را به‌عنوان حامی حقوق زنان معرفی می‌کرد و شعار تبلیغاتی «زن، زندگی، آزادی» را تکرار می‌کرد، در پشت‌پرده از خواهر خود سوءاستفاده مالی کرده و باعث نابودی زندگی وی و خانواده‌اش شده است.

حالا فیلمی که مرکز رسانه قوه قضاییه در اختیار رسانه‌ها قرار داده و برای نخستین بار منتشر می‌شود، بخشی از اظهارات لیلا کریمی در تشریح این سوء استفاده آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.