جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

قلع قمع و رفع تصرف فوری اراضی حفاظت شده لیسار

محمدرضا سلامی ریک از مردم و اهالی روستاهای ییلاقی و مرتعی برزبیل، سوباتان، کمری ورزان و غیره درخواست کرد هرگونه احداث بنا و تاسیسات یا تغییر کاربری در داخل مناطق چهارگانه محیط‌زیست بدون اخذ مجوز ممنوع می‌باشد.
Lavc58.54.100

به گزارش پایگاه خبری طالشوند؛ رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان تالش از رفع تصرف و تخریب دو دستگاه بنای مسکونی تخته پوش غیر مجاز در اراضی ملی و حفاظت شده لیسار و جوکندان خبر داد.

محمدرضا سلامی ریک با اعلام این خبر گفت در ۱۸ تیرماه سال‌جاری مامورین یگان محیط‌زیست و منابع طبیعی شهرستان تالش درحین گشت و کنترل از منطقه ۳۲ هزار هکتاری لیسار و جوکندان با دو متصرف که بصورت غیرقانونی اقدام به ساخت‌وساز غیرمجاز در محدوده متصرفی خود نموده بودند مواجه که‌ در اسرع وقت با هماهنگی مرجع محترم قضایی بخش کرگانرود کلیه مستحدات موجود در عرصه قلع‌وقمع و اعاده به وضع سابق شد.

سلامی در ادامه از مردم و اهالی روستاهای ییلاقی و مرتعی برزبیل، سوباتان، کمری ورزان و غیره درخواست کرد هرگونه احداث بنا و تاسیسات یا تغییر کاربری در داخل مناطق چهارگانه محیط‌زیست بدون اخذ مجوز ممنوع بوده و در صورت مشاهده تغییر کاربری و ساخت‌وساز غیرمجاز برابر قانون با متخلفین برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.