جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مدیر بزرگترین شرکت پیش‌فروش خودرو در تاکستان دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از بازداشت مدیر شرکت رضایت خودروی طراوت نوین که در زمینه پیش فروش خودرو در تاکستان فعالیت داشت، خبر داد.
14020401000313_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خری طالشوند به نقل از خبرگزاری فارس ، دادستان تاکستان از دستگیری مدیر بزرگترین شرکت پیش فروش خودرو در تاکستان خبر داد.

محمد صمدی در این خصوص گفت: پیرو فعالیت‌های غیرقانونی شرکت «رضایت خودروی طراوت نوین» و سرمایه پذیری از ۵۰ هزار شخص حقیقی و عدم اقدام مناسب مدیران این شرکت برای بازگرداندن سرمایه‌های مردم در زمان تعیین شده از سوی مراجع قضایی، مدیر این شرکت بازداشت شد.

دادستان تاکستان با بیان اینکه این اقدام با توجه به بیم فرار متهم اصلی به همراه دیگر عوامل موثر با صدور دستور قضایی، صورت گرفته است،‌ به دیگر شرکت‌های پیش فروش خودرو در تاکستان هشدار داد تا هر چه سریعتر نسبت به پرداخت مطالبات مردم اقدام کنند.

به گزارش فارس دادستان تاکستان پیشتر جمع رقم سپرده‌پذیری شرکت‌های پیش‌فروش خودرو در تاکستان را رقمی حدود 80 هزار میلیارد تومان اعلام کرده بود.

صمدی از تعیین مهلت برای بازگرداندن سرمایه‌های مردم نیز خبر داده و تأکید کرده بود: با شرکت‌هایی که در این خصوص با مراجع ذی‌ربط همکاری نکنند طبق قانون برخورد قضایی صورت خواهد گرفت.

بیش از 11 هزار نفر از مخاطبان خبرگزاری فارس در سامانه فارس من خواستار بازگرداندن سرمایه‌ متضرران پیش‌فروش خودرو در تاکستان شده‌اند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.