جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

هیأت عالی مجمع تشخیص مصلحت نظام بخشی از بودجه 1402 را تأیید نکرد

هیئت عالی نظارت مجمع، عصر سه شنبه ۲۳اسفند ماه ۱۴۰۱ در جلسه‌ای فوق‌العاده به ریاست آیت‌الله آملی‌لاریجانی، به بررسی بودجه۱۴۰۲ کشور از حیث تطبیق و عدم مغایرت با سیاست‌های کلی نظام پایان داد.
14011223000777_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از فارسT هیأت عالی مجمع تشخیص مصلحت نظام دو بند الحاقی در تبصره‌های 11 و 8 بودجه 1402 را مغایر با سیاست‌های کلی نظام قانونگذاری تشخیص داد.

در ابتدای پنجمین جلسه هیئت عالی نظارت مجمع برای بررسی بودجه سال آینده از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست‌های کلی، «بند الحاقی۱۰ تبصره ۱۱» و «بند الحاقی ۵ تبصره ۸» و «بند ل تبصره ۹» بررسی و با رأی اعضا، با سیاست‌های کلی «نظام قانونگذاری» مغایر تشخیص داده شد.

در این جلسه که علاوه بر اعضای هیئت عالی نظارت مجمع، عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، معاونین بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه، نمایندگان دیوان محاسبات، ستادکل نیروهای مسلح و رئیس مرکز نظارت و ارزیابی مجمع نیز حضور داشتند، موارد دیگری از جمله تفاوت تخصیص پروژه‌ها مطرح شد که مغایرت آن تصویب نشد.

هیأت عالی نظارت مجمع برای بررسی اصلاح ایرادات بودجه ۱۴۰۲ در مجلس، عصر چهارشنبه و مجمع تشخیص مصلحت نظام، چهارشنبه و پنجشنبه این هفته جلسه خواهد داشت.

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.