جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

واکنش کاربران به کمپین «من وکالت می‌دهم» براندازان برای پهلوی

براندازان پس از گفت‌وگوی رضا پهلوی با شبکه منوتو کمپین «من وکالت می‌دهم» را راه انداخته‌اند و او را به عنوان نماینده خود در این آشوب برگزیده‌اند تا انتهای مسیر براندازی، روشن‌تر از قبل باشد. واکنش کاربران به این موضوع خواندنی است!
14011029000213_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از فارس، – براندازان مجازی پس از گفت‌وگوی اخیر رضا پهلوی با شبکه منوتو، کمپین «من وکالت می‌دهم» را راه انداخته‌اند و او را به عنوان نماینده خود در این آشوب برگزیده‌اند تا انتهای مسیر براندازی، زین پس روشن‌تر از قبل باشد.

رضا پهلوی مشهور به «ربع پهلوی» و اخیراً «ربع دیکتاتور» در گفت‌وگوی خود با منوتو در پاسخ به اینکه چرا به طور روشن نقش رهبری جنبش انقلابی را بر عهده نگرفته، گفت: «من می‌توانم با شخصیت‌های سیاسی برای ارائه دادن یک برنامه دیدار بکنم، اولین سؤال‌شان این است که شما به نمایندگی چی اینجا حضور پیدا کردید. هر نوع کاری که انجام می‌دهیم باید یک مبنای مشروعیت و یا یک نوع وکالتی از داخل ایران داشته باشد.»

این سخنان با توئیت علی کریمی، یکی از فعالان مجازی برانداز مواجه شد: «من وکالت می‌دهم به شاهزاده رضا پهلوی، برای دوران گذار از رژیم بچه‌کش و یک رفراندوم آزاد برای ایرانی آزاد و آباد.» احسان کرمی، کارمند جدید اینترنشنال سعودی، حمید فرخ‌نژاد و پرستو صالحی لیدرهای خارج‌نشین اغتشاشات ایران و برخی دیگر از چهره‌های اپوزیسیون هم کمپین «من وکالت می‌دهم» راه انداخته‌اند که همه براندازان بتوانند آن را امضا کنند.

 

واکنش کاربران

این کمپین براندازن با واکنش‌های فراوان و متفاوتی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی و فعالان توئیتری مواجه شده است. برخی از کاربران در مقابل هشتگ «من وکالت می‌دهم» براندازان، با هشتگ «من وکالت نمی‌دهم» پیام‌هایی را در پاسخ به این کمپین منتشر کردند. برخی از این واکنش‌ها پیش روی شماست.

 

برخی از کاربران نیز واکنش‌های طنزی به این ماجرا داشته‌اند که در ادامه برخی از این واکنش‌ها از نظرتان می‌گذرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.