جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

وحدت بین مسؤولین لازمه حل مشکلات گیلان است

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه وحدت لازمه حل مشکلات استان است، گفت: در صورت وحدت بین مسوولان، سپاه و روحانیت، قطعا شاهد حل مسائل و مشکلات در سطوح مختلف خواهیم بود که این اقدام به نفع مردم است.
14021011000067_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری فارس ، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان امروز در دیدار با حجت‌الاسلام سعید مهدوی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان و همچنین مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان که با حضور تعدادی از روحانیون نیز همراه بود، اظهار کرد: پیوند بین سپاه پاسداران و سازمان تبلیغات اسلامی برقرار است و تفاهم‌های صورت گرفته باید اجرایی شود.

وی با بیان اینکه ادامه مسیر صحیح نظام و انقلاب اسلامی ایران بدون نقش محوری روحانیت امکان‌پذیر نیست، گفت: وصیت حاج قاسم در خصوص نقش علما باید سرلوحه باشد و امید را باید در جامعه منتشر کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه وحدت لازمه حل مشکلات استان است، افزود: در صورت وحدت بین مسوولان، سپاه و روحانیت، قطعا شاهد حل مسائل و مشکلات در سطوح مختلف خواهیم بود که این اقدام به نفع مردم است.

اتحاد محکم بین روحانیت و دلاورمردان سپاه

حجت‌الاسلام سعید مهدوی مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان نیز با بیان اینکه وحدت میان اهل ایمان تفرقه‌ها را که عزت سوز و اقتدارشکن است؛ از بین می‌برد، اظهار کرد: برای حفظ وحدت و حریم جمهوری اسلامی، مدافعان حرمی همچون حاج قاسم سلیمانی جانفشانی کردند.

وی با اشاره به اینکه روحانیت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافعان حریم جمهوری اسلامی هستند، گفت: سپاه پاسداران همواره مورد هدف دشمنان بوده و البته عملکرد سپاه پاسداران در طول تاریخ بی‌نظیر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه در عرصه جنگ روایت‌ها، آسیب‌ها را باید بشناسیم، افزود: دشمن با جنگ نرم خود به دنبال تضعیف جایگاه روحانیت است.

مهدوی، دفاع از حرم جمهوری اسلامی را فرضی واجب دانست و بیان کرد: این جلسه مشترک دارای پیام محکمی از اتحاد بین روحانیت و دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رسانه‌های بیگانه است.

وی با تأکید بر اینکه در حماسه غزه جبهه حق در جنگ روایت‌ها بر جبهه باطل پیروز شده است، گفت: استفاده از شبکه تبلیغی روحانیت انقلابی نقش مؤثری در راستای اجرای پیشبرد اهداف، برنامه‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دارد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.