جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

چگونه دانش‌‌آموزان “معلمان نمونه سال ۱۴۰۳” را انتخاب کنند؟

دانش‌‌آموزان برای انتخاب معلمان نمونه سال ۱۴۰۳ با مراجعه به سامانه My.medu.ir نظرات خود را اعلام کنند.

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، در اجرای شیوه‌نامه “شناسایی معلمان نمونه 1403” و مطابق تقویم اجرایی، مرحله مدرسه‌ای برنامه درحال اجراست.

در این مرحله اطلاع‌رسانی به معلمان و دانش‌آموزان توسط مدیر مدرسه، تأیید مشمولیت معلمان توسط مدیر، شرکت دانش‌آموزان در نظرسنجی، تعریف کمیته ارزیابی مدرسه و ارزیابی فعالیت‌های معلمان از لحاظ عملکردی و رفتاری توسط هر یک از اعضای کمیته ارزیابی در سامانه انجام می‌شود.

این مرحله از برنامه تا 15 بهمن ماه پایان می‌یابد و معلمان شناسایی‌شده در این مرحله برای ورود به مرحله منطقه‌ای باید مستندات خود را بارگذاری کنند و برای گفت‌وگوی حضوری، مصاحبه و ارائه تدریس آماده شوند.

در دستورالعمل انتخاب معلمان نمونه سال 1403 ذکر شده است: با توجه به اینکه عملکرد معلمان بر فرایند آموزش، تربیت و پرورش دانش‌آموزان تأثیرگذار است بنابراین نظر دانش‌آموزان به‌عنوان یکی از ملاک‌های شناسایی معلمان نمونه مدنظر است.

مدیر مدرسه باید ضمن اطلاع‌رسانی، ترغیب، تشویق و توجیه تمام دانش‌آموزان و اولیای آنها برای تکمیل نمونه برگ نظرسنجی زمینه مشارکت را در بستر سامانه my.medu.ir فراهم کند.

بیشتر بخوانید
نظر دانش‌آموزان از سال آینده در ارزشیابی معلمان تأثیرگذار است

دانش‌آموزان پس از ورود به سامانه my.medu.ir بخش “خدمات آموزشی” را انتخاب و سپس از طریق گزینه “نظرسنجی معلمان” در شناسایی معلمان نمونه مشارکت کنند.

شرکت دانش‌آموزان حداقل (نصف به‌اضافه یک) هر کلاس در فرایند نظرسنجی ضروری است و نتایج حاصل از آن در شناسایی معلمان نمونه مدرسه مؤثر خواهد بود.

انتهای پیام/+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.