جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

یازدهم اسفند ماه روز ملت ایران

سرپرست فرمانداری تالش در قرارگاه تحقق محله اسلامی مطرح کرد  /تمامی ارگان ها در خدمت محله و روستا باشند.
IMG_20240114_005122_186

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از روابط عمومی فرمانداری تالش، مهندس ایرج موذن در  جلسه ی قرارگاه تحقق محله اسلامی که با حضور حجت الاسلام مجتبی نورزاد امام جمعه شهرستان ، سرهنگ پاسدار  محمدعلی ستیزه فرمانده ناحیه تالش ، بخشداران و جمعی از اعضای قرارگاه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت : عزم جدی مسئولین باید در راستای حل مشکلات و تسهیل سکونت و اشتغال در سطح روستاها و محلات باشد .
سرپرست فرمانداری تالش عنوان کرد : همه دستگاه های اجرایی مکلف به همکاری با این قرارگاه هستند ، نام جاودانه سردار دلها بر این قرارگاه بر اهمیت این موضوع می افزاید .
در ادامه امام جمعه تالش با تاکید بر اهمیت طرح تحقق محله اسلامی گفت : در اوایل انقلاب مساجد و محلات محور اصلی حرکت مردم بودند .
دکتر مجتبی نورزاد با اشاره بر اینکه پایگاه های بسیج در مساجد کمک حال همه جانبه مردم و دولت بودند افزود : مشکلات روستاها و محله شناسایی شود و مسئولین برای رفع آن اقدام کنند .
فرمانده سپاه ناحیه تالش نیز در این جلسه بر اهمیت این قرارگاه تاکید کرد و گفت :این قرارگاه در جهت محرومیت زدایی ایجاد شده و استعدادهای علمی روستاها باید مورد حمایت قرار گیرد. ستیزه افزود:قرارگاه تحقق محله اسلامی در محلات به ریاست امامان جماعت تشکیل شده است و نقش محوری در رفع مشکلات محلات با همیاری و همکاری اعضای محل می باشد.

 

پایان پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.