جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جانشین سپاه عنوان کرد:

یهودیان، دسته‌دسته از سرزمین اشغالی فرار خواهند کرد

انتظارات از تاثیر بسیج اصناف برای کنترل قیمتها و نیز رصد برخی بازاریان و کسبه جهت ثبات بازار و البته پایداری انقلاب اسلامی از بقیه اقشار بسیج بیشتر می‌باشد. از این رو مشکلات و موانع پیش‌رو را به سپاه ناحیه تالش ارسال کنید.
IMG_20240413_225334_222

به گزارش پایگاه خبری طالشوند، نشست هم‌اندیشی و هم‌فکری بسیج اصناف با جانشین سپاه تالش برگزار شد.

 

سرهنگ سعید نصیریان در این نشست از عملکرد بسیج اصناف شهرستان تالش تقدیر کرده و بر ارسال مستندات عملکرد قشر بسیج اصناف شهرستان به ناحیه تاکید نمود.

 

مسئول بسیج اقشار شهرستان تالش از بومی‌سازی برنامه‌ها در شهرستان اشاره کرد و گفت: انتظارات از تاثیر بسیج اصناف برای کنترل قیمتها و نیز رصد برخی بازاریان و کسبه جهت ثبات بازار و البته پایداری انقلاب اسلامی از بقیه اقشار بسیج بیشتر می‌باشد. از این رو مشکلات و موانع پیش‌رو را به سپاه ناحیه تالش ارسال کنید.

 

نصیریان گفت شاهد فرار دسته‌دسته‌ی یهودیان از سرزمین‌های اشغالی هستیم و خواهیم بود و به‌زودی اسرائیل پاسخ سختی از ایران خواهد گرفت.

 

جانشین سپاه تالش اقتصاد یهودیان را فلج‌شده دانست و افزود: یهودیان از مرگ می‌ترسند و توان مقابله سیاسی و نظامی با ایران را ندارند.

 

حیات‌اله حق‌پور نائب‌رئیس مجمع بسیجیان شهرستان تالش، به جلسه‌ با دادستان جهت پشتیبانی از بازرسان تاکید کرد و گفت: بدبینی به نظام از بازار شروع می‌شود و مردم با گرانی و عدم تطابق قیمت‌ها در بازار، موجب بدبینی مردم به نظام می‌شوند.

 

سرهنگ بازنشسته سپاه پاسدارات انقلاب اسلامی افزود: منشا گرانفروشی کجاست و باید با عوامل اصلی و ریشه‌ای مشکل برخورد شود.

 

در ادامه مسئول بسیج اصناف شهرستان تالش به تلاش و حضور مستمر ضابطین و بازرسان بسیجی جهت کنترل بازار در شهرستان بزرگ تالش اشاره کرد و گفت: بازرسان بسیجی وقتی در حین ماموریت موجب اهانت، هتک حرمت و برخورد ناشایست از سوی واحدهای صنفی قرار میگیرند، بدون پشتیبان می‌مانند و قانون توهین به کارمندان دولت شامل آنها نمی‌گردد و در اکثر موارد بایستی شکایت خصوصی نمایند.

 

در پایان فرهاد امیرانتخابی با اشاره به موضوع حجاب، امر به معروف و نهی از منکر در واحدهای صنفی خاطرنشان شد: در گشتهای مشترک که با برادران انتظامی اجرا می‌شود به متخلفین تذکرات لازم ارائه می‌گردد.

 

در پایان بازرسین اصناف شهرستان تالش قرارگاه امنیت قضایی و حاج صادق امانی که بطور گسترده در کشور برگزار می‌گردد، از تعامل بسیج اصناف شهرستان با ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان، تعزیرات حکومتی شهرستان، جهاد کشاورزی شهرستان، اتاق اصناف شهرستان، مرکز بهداشت و درمان شهرستان، دامپزشکی شهرستان در گشت‌های مشترک گزارشاتی ارائه داشته و گفتند: کشف و ضبط کالای قاچاق از قبیل آرد، نوشیدنی غیرمجاز و… توسط بازرسین اتاق اصناف و بازرسین بسیجی انجام شده است.

 

انتهای پیام/باقر شیرگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.