جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

۶۵ مکان ورزشی فرسوده بعد از بازسازی در اختیار ورزشکاران گیلان قرار گرفت

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: با تدبیر رئیس جمهور شهید تمامی اماکن ورزشی به هیات‌های ورزشی سپرده شد و نتیجه این کار کسب ۲۸۶ مدال خوشرنگ توسط ورزشکاران در عرصه‌های مختلف بود و گیلان در این حوزه مقام سوم را در کشور به‌دست آورد.
63087952

به گزارش پایگاه خبری طالشوند؛، جهانبخش آرمان در نشست هم اندیشی قهرمانان و روسای هیات‌های ورزشی با استاندار گیلان، ضمن قدردانی از حمایت‌های استاندار و فرمانده سپاه استان از ورزشکاران اظهار کرد: با تدبیر رئیس جمهور شهید تمامی اماکن ورزشی به هیات‌های ورزشی سپرده شد و نتیجه این کار کسب ۲۸۶ مدال خوشرنگ توسط ورزشکاران در عرصه‌های مختلف بود و گیلان در این حوزه مقام سوم را در کشور به‌دست آورد.

 

مدیرکل وزرش و جوانان گیلان افزود: با حمایت استاندار و مقام عالی وزارت ۷۳ مکان ورزشی رایگان در اختیار مردم تحت طرح ملی «ورزش مردمی» قرار دادیم، علاوه بر این ۳۲ سالن ورزشی را هم در اختیار دهیاران قرار دادیم. در این دولت بلافاصله پس از کسب عناوین قهرمانی از قهرمانان و مدال آوران تجلیل شد.

 

وی گفت: پرداخت‌های ورزشی به هیات‌های ورزشی به موقع انجام شد، پرداخت حقوق ناجیان غریق که پیش از سال‌ها به تعویق افتاده بود، به‌روز شد. ورزشکاران گیلانی در امور انقلابی و ایثارگرانه‌ فعال هستند و تاکنون ۴ زندانی غیرعمد توسط ورزشکاران و هیات‌های استان آزاد شدند و همچنین در کمک رسانی به آسیب‌دیدگان سیل هم مشارکت داشتند.

 

آرمان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص عدم حاضر شدن ورزشکاران ایرانی مقابل رژیم کودک‌کش صهیونیستی، حاضر شدن مادر ورزشکار گیلانی با فرزندش روی سکوی قهرمانی، حجاب ورزشکاران ما در عرصه مسابقات، تصریح کرد: وقتی دولت سیزدهم استقرار یافت باشگاه‌ها و اماکن ورزشی نیمه تکمیل داشتیم که با افتخار اکنون تکمیل و در دسترس ورزشکاران قرار گرفتند.

 

وی ادامه داد: ۶۵ مکان ورزشی فرسوده بعد از بازسازی در اختیار ورزشکاران قرار گرفت، با دستور رئیس جمهور شهید طرح آمایش سرزمینی ورزشی اجرا شد و همه دستگاه‌ها موظف شدند که اماکن ورزشی خود را در اختیار ورزش و جوانان قرار دهند و این حمایت‌ها باعث شد که وزرش و جوانان استان در عرصه‌های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: امروز با افتخار پروژه مسکن مدال آوران در تهران آغاز شده که از دیگر اقدامات دولت انقلابی است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.