, , , , , , ,

سرپرست ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش، گفت: در گروه علوم ریاضی و فنی حدود ۱۲۵ هزار داوطلب داریم و ظرفیت سال گذشته بیش از ۲۰۰ هزار نفر بود. برای این گروه اگر همه داوطلبان انتخاب رشته کنند صندلی وجود دارد و رقابت بر سر صندلی بهتر است.
آیت‌الله رمضانی با اشاره به اینکه امام معصوم پدر ما است و بیشترین دلسوزی را نسبت به ما دارد، گفت: حق سیادت و بزرگی از حقوق اهل‌بیت (ع) است و ائمه (ع) از خاندان پاک بوده و پدران پیامبران نیز از سلاله توحید هستند.
آرشیو
اخبار دسته بندی: اقتصادی
رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، بهسازی محیط، آموزشی مردمی و آگاهی بخشی عمومی را مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از بیماری های منتقله از پشه آئدس دانست و گفت: هم اکنون مبارزه با پشه آئدس حداقل در ۸۷ نقطه کشور در حال انجام است.
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: برخی ستادها مانند ستاد ما از نظر مالی رونقی نداشت اما جیب خالی ما باعث نشد تا همفکران کمک‌های خود را از ما دریغ کنند. در ظاهر ستاد ما علائم پیروزی نداشت اما ستاد پیروز معنوی بودیم.
رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان در مورد مرحله بعدی بروزسازی دهک‌بندی خانوارها گفت: طبق قانون، در صورتی که دولت شرایط به‌روزرسانی داده‌ها را داشته باشد باید شهریورماه شناسنامه اقتصادی خانوارها بروزرسانی شود.
عباسی از فعال بودن پروژه راه آهن رشت – آستارا نیز خبر داد و اضافه کرد: برخی از اراضی آزادسازی شده و برخی دیگر باید آزادسازی شود؛ البته با نظر مشاوران پروژه شاهد برخی تغییر مسیرها جهت حفاظت از زمین های کشاورزی خواهیم بود.
فیلم و صوت