, ,

سایت رسمی اینتر با انتشار متنی زیبا و خارق العاده، به معرفی مهدی طارمی، کشور ایران، بوشهر و نحوه پیوستن او به جمع افعی ها پرداخته است.
نرخ بهره بین بانکی در هفته منتهی به ۲۰ تیرماه با کاهش یک صدم درصدی نسبت به هفته قبل از آن به ۲۳.۶۲ درصد رسید.
آرشیو
اخبار دسته بندی: فضای مجازی
رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان در مورد مرحله بعدی بروزسازی دهک‌بندی خانوارها گفت: طبق قانون، در صورتی که دولت شرایط به‌روزرسانی داده‌ها را داشته باشد باید شهریورماه شناسنامه اقتصادی خانوارها بروزرسانی شود.
عباسی از فعال بودن پروژه راه آهن رشت – آستارا نیز خبر داد و اضافه کرد: برخی از اراضی آزادسازی شده و برخی دیگر باید آزادسازی شود؛ البته با نظر مشاوران پروژه شاهد برخی تغییر مسیرها جهت حفاظت از زمین های کشاورزی خواهیم بود.
با توجه به حجم بالای اجسام قابل اشتعال (کاغذ) دپو شده عملیات لکه‌گیری، پاکسازی محل حادثه تا دقایقی پس از ساعت ۱۵ به طول انجامید که همچنان دو خودروی اطفایی در محل جهت تکمیل پاکسازی حضور دارند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه شهدای خدمت به خصوص شهید آیت‌الله رئیسی با خستگی‌ناپذیری و ساده‌زیستی در برابر ملت متواضع، اما در مقابل دشمنان همانند کوه استوار بودند و از حق مردم دفاع می‌کردند، گفت: این رفتارها الگوی حکمرانی است و مسئولان ما با این عیار محک
فیلم و صوت
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: برخی ستادها مانند ستاد ما از نظر مالی رونقی نداشت اما جیب خالی ما باعث نشد تا همفکران کمک‌های خود را از ما دریغ کنند. در ظاهر ستاد ما علائم پیروزی نداشت اما ستاد پیروز معنوی بودیم.