, ,

هیات عمومی دیوان عدالت اداری رای به ابطال قسمت‌هایی از یک بخشنامه ستاد کل نیروهای مسلح درباره شرایط احراز جانبازی اعصاب و روان داد.
سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت‌نام آزمون آیلتس را اعلام کرد.
آرشیو
اخبار دسته بندی: اخبار مهم
فرمانده‌کل انتظامی با اشاره به توزیع غذای رایگان در محلات شوش و مولوی و هرندی گفت: توزیع غذای رایگان کار اشتباهی است چرا که ما معتاد را از این محلات جمع‌آوری می‌کنیم اما برخی با توزیع غذای رایگان دوباره بستری برای تجمع معتادان ایجاد می‌کنند.
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات در نشست خبری امروز گفت: پیش‌بینی کردیم که در اجرای احکام برنامه هفتم توسعه ۷۰ درصد از سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی و ۳۰ درصد آن از منابع داخلی وزارت ارتباطات تامین شود.
وزیر نفت گفت: اگر امروز آمریکا درباره وضع بازار و امنیت عرضه نفت و انرژی نگران است، این نگرانی نتیجه اقدام‌ها و سیاست‌های آمریکا برای اعمال فشار علیه اوپک‌پلاس، تحریم‌ ظالمانه این کشور علیه برخی تولیدکنندگان نفت و گاز و حمایت از جنگ در خاورمیانه است.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از پذیرش مسافر در ایستگاه پرند از روز جمعه ۱۰ آذر ماه خبر داد و گفت: این ایستگاه از روز شنبه ۱۱ آذر ماه از ساعت ۷ تا ۱۹ آماده ارائه خدمات به مسافران است.
توماج صالحی پس از برخی اظهارنظر‌های کذب و بدون سند که در فضای مجازی منتشر کرد به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی بازداشت شد.
مدیر سامانه یکپارچه خودروها ضمن تاکید بر تداوم فروش خودروهای وارداتی به متقاضیان مرحله اول که هنوز در نوبت تخصیص خودروی مورد نظر خود قرار نگرفته‌اند، از آغاز فروش خودروهای وارداتی از محل مازاد به متقاضیان جدید خبر داد و تاکید کرد: شرایط ثبت‌نام همچون سابق است، اما دیگر
جشنواره شکرگزاری کیوی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، مسئولین، مردم و کیوی کاران به همت جهاد کشاورزی و اداره گردشگری در شهرستان تالش برگزار شد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به پیشرفت بالای ۹۸۰ پروژه عمرانی در کشور، گفت: در سال جاری نرخ تورم ماهیانه در کشور به حدود 2 درصد رسیده و در تلاش هستیم در آینده این نرخ را به زیر 2 درصد برسانیم، درحالی که اسفندماه 1401 تورم کشور
فیلم و صوت
بر اساس گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از 16 نیروگاه کشور 14 نیروگاه مازوت‌سوزی می‌کنند این درحالی است که مدیرکل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی این موضوع را تکذیب می‌کند.