, , , ,

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با فرماندار تالش دیدار و گفتگو کرد.
نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه عمده مشکلات عشایر و ییلاقات زیرساختی است، گفت: حل مشکلات روستاها و مناطق ییلاقی در اولویت مسؤولان قرار گیرد.
آرشیو
اخبار دسته بندی: وب گردی
نشست شورای معاونین و بخشداران با محوریت اتخاذ تمهیدات لازم جهت برگزاری باشکوه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست مهندس« ایرج موذن»  فرماندار تالش در محل فرمانداری برگزار شد. پایان پیام/
ایران آخرین کشوری در جهان بود که تا همین اواخر می‌توانستید یک کیا پراید کاملا جدید در آن بخرید! خودرویی که در واقع یک هاچ بک ساب کامپکت است که در اصل در بین سالهای ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۰ در کره جنوبی عرضه می‌شد. هنوز هم می توانید یک پژو
در آستانه ایام شهادت مظلومانه شهید دکتر آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران شهید ایشان به دست جلادان منافق و نیز روز قوه قضائیه، رئیس و مسئولان ارشد دستگاه قضا صبح امروز (شنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
رژیم صهیونیستی با تأسیس واحد جدید محافظت از شهرک های اطراف نوار غزه و کاهشی که در نیروهای ارتش با آن مواجه است، در تنگنای لجستیکی قرار گرفته است و بعید نیست برای فرار از این بحران به سمت پایان عملیات زمینی در غزه یا کاهش آن گام بردارد.
فیلم و صوت
فرماندار تالش با روسای ستاد انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری در این شهرستان نشستی برگزار کرد.