جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

آغار عملیات اجرایی بزرگترین پتروشیمی پلیمری شرق کشور در تربت‌حیدریه

عملیات اجرایی بزرگ‌ترین پتروشیمی پلیمری شرق کشور با اعتبار ۷ هزار میلیارد ریال صبح امروز با حضور معاون وزیر نفت در شهرک صنعتی شماره۲ تربت‌حیدریه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری طالشوند یه نقل از خبرگزاری فارس ازتربت حیدریه، محسن زنگنه نماینده مردم تربت‌حیدریه در مجلس شورای اسلامی، امروز در مراسم آغاز به کار این پروژه اظهار کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مربع در شهرک صنعتی شماره۲ به صورت صددرصد بومی طراحی شده که سالانه ۴۰ هزار تن پلی استایرن یا همان مواد اولیه پلاستیک را نیز تولید می‌کند.

وی گفت : شاخصه مهم این پروژه در این است که محصول آن در کشور تنها در انحصار سه شرکت تولید می‌شود و این پروژه چهارمین مجموعه تولیدی پلی استایرن کشور است.

نماینده مردم تربت حیدریه درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با راه‌اندازی این پروژه برای ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می‌شود و قرار است در این مجموعه سالانه ۲۰ هزارتن پلی استایرن معمولی و ۲۰ هزار تن مقاوم تولید شود.

وی گفت : محصول این پروژه تولید مواد اولیه صنایع پتروشیمی‌پایین دستی است که در کشور انحصار داریم و این مجوز بعد از یکسال و نیم صادر شده‌است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.