جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش از بهمن ماه/ برگزاری 2 آزمون در اسفند

دو آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای استخدام معلم دوره ابتدایی و مشاور، معلم تربیت بدنی و مربی پرورشی مدارس اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه  خبری طالشوند به نقل از تسنیم، علی فرهادی درباره آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در اسفند امسال اظهار کرد: پیش‌نویس دفترچه انتخاب رشته تهیه و نیاز کل کشور به‌تفکیک استان‌ها و مناطق مشخص شده است.

وی افزود: در این آزمون استخدامی 28 هزار نفر آموزگار دوره ابتدایی، 24 هزار و 961 نفر دبیر و هنرآموز هنرستان‌ها و 19 هزار و 130 نفر مربی پرورشی، مشاور و معلم تربیت‌بدنی استخدام می‌شوند.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: داوطلبانی که حداقل مدرک کارشناسی مرتبط با رشته‌های مندرج در دفترچه راهنمای آزمون دارند می‌توانند در این آزمون‌ها ثبت نام کنند.

به‌گفته فرهادی، بعد از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب معلم، مذاکره با سازمان اداری و استخدامی برای برگزاری آزمون استخدام سرایداران مدارس آغاز می‌شود.

آزمون استخدام 28 هزار آموزگار دوره ابتدایی 18 اسفند و آزمون استخدام 19 هزار و 130 نفر مربی پرورشی، معلم تربیت بدنی و مشاور مدارس 17 اسفند 1402 برگزار می‌شود.

آزمون استخدام 24 هزار و 961 دبیر و هنرآموز در 28 اردیبهشت 1403 برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش برای مشاغل آموزگاری، دبیری، هنرآموز و مشاغل کیفیت‌بخشی در معاونت‌های پرورشی و فرهنگی، تربیت بدنی، مشاوره و سلامت در بهمن‌ ماه 1402 آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.