جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

آغاز فروش 2 خودروی داخلی برای متقاضیان جدید

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی از امروز با عرضه دو محصول محصول شاهین اتوماتیک و ساینا SDA از محل ظرفیت‌های خالی گروه خودروسازی سایپا در قالب سه طرح عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده به مدت پنج روز البته ویژه متقاضیان جدید، باز شد.
1401042810464383825702384

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، با توجه به برنامه‌ تولید گروه سایپا، با هدف تسهیل شرایط خرید خودرو برای متقاضیان، مقرر گردید از محل ظرفیتهای خالی موجود شرکت سایپا طی شرایط ذیل برای محصولات شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA ، از طریق سامانه یکپارچه از امروز پنج‌شنبه مورخ 1402/10/07 برای متقاضیان جدید خرید، مطابق شرح ذیل عرضه گردد .

طرح های فروش این عرضه شامل : طرح عادی ( کنترل های مرتبط با رعایت محدودیت های ماده4 دستورالعمل تنظیم بازار خودروهای سواری مصوب شورای رقابت جهت متقاضیان طرح عادی انجام می شود ) ، طرح خودروهای فرسوده ( خودروهایی که مورد تایید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند)، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (صرفا” مختص مادرانی که حائز شرایط قانون حمایت از خانواده وجوانی جمعیت که مورد تائید سازمان ثبت احوال کشور می باشد) خواهد بود .

لازم به ذکر است تخصیص خودرو برای متقاضیان محترم طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده 12 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می باشد.

ثبت نام در این مرحله هیچگونه حقی را برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی نماید و تعهد خودروساز صرفاً پس از قطعی نمودن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می گیرد.

1. امکان ثبت نام از روز پنج‌شنبه مورخ 1402/10/07 بمدت 5 روز فراهم می‌باشد.

2. اطلاعات کلیه منتخبین خرید خودرو براساس محدودیتهای اعلام شده مطابق مصوبات شورای رقابت بررسی و کنترل می‌گردد و در صورتیکه منتخبین حائز شرایط ثبت نام باشند پیامک اطلاع رسانی با ذکر زمان ثبت نام توسط شرکت سایپا ارسال و امکان ثبت‌نام ایندسته از متقاضیان در سایت فروش اینترنتی گروه سایپا فراهم می گردد.

3. منتخبینی که پیامک اطلاع رسانی برای ایشان ارسال می‌گردد ظرف مدت 5 روز از زمان اطلاع رسانی فرصت واریز وجه و تکمیل وجه به حساب سایپا را خواهند داشت در صورت عدم پرداخت و تکمیل وجه در زمان 5 روز مهلت واریز وجه به منزله انصراف از طرح می باشد .

4. در این طرح فروش فوق العاده با تحویل حداکثر سه ماهه می باشد.

5. پس از ثبت نام واریز وجه و ثبت نام در سایت شرکت سایپا، متقاضیان محترم با مراجعه به نمایندگی های مورد انتخاب خود نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و دریافت قرارداد فی مابین اقدام خواهند نمود.
پیش ثبت نام اولیه صورت پذیرفته شده صرفاً درخواست خرید خودرو می‌باشد که براساس ظرفیت، امکان تحویل نسبت به ثبت نام نهایی منتخبین اقدام می‌گردد و چنانچه پیش ثبت‌نام‌ بیش از ظرفیت صورت پذیرد هیچگونه تعهدی برای خودروساز فراهم نمی نماید و متقاضی خرید خودرو هیچگونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.
توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده 19 آیین نامه اجرایی ماده 14 الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.