جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

استان مهار شده است. ۱۸ هکتار از اراضی گیلان در آتش سوخت

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد وقوع حریق در ۹ شهرستان این استان بودیم، گفت: متاسفانه ۱۸ هکتار از اراضی در این حریق‌ها سوختند و در حال حاضر حریق در کل استان مهار شده است.
14021003000081_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از فارس، محمدرضا حق بین سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان امروز در رشت با اشاره به آخرین وضعیت حریق در اراضی گیلان اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد وقوع حریق در ۹ شهرستان این استان بودیم که عمدا حریق در شهرستان‌های رشت، شفت و رشت بود.

وی با بیان اینکه متاسفانه ۱۸ هکتار از اراضی در این حریق‌ها سوختند، گفت: با تلاش‌های انجام شده توسط گروه‌های امدادی، هلال احمر و نیروهای مردمی، حریق در همه شهرستان‌ها در حال حاضر اطفاء شده و مشکلی هم اکنون وجود ندارد.

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به سقوط یک تابلو افزود: در اثر وزش باد در روز گذشته یک تابلوی تبلیغاتی در لاهیجان و یک درخت سقوط کرد که خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید و تابلو در همان ساعات اولیه توسط مسوولین مربوطه از کف خیابان جمع آوری شد.

حق بین با تاکید بر برخورد جدی قضایی با ایجادکنندگان حریق عمدی در اراضی جنگلی و تالاب این استان بیان کرد: با وقوع وزش شدید باد، همواره عده‌ای با ایجاد حریق عمدی، سعی در افزایش اراضی خود دارند که این امر منجر به خسارت جدی به باغات گیلان می‌شود از این رو براساس قانون با ایجادکنندگان حریق عمدی، به شدت برخورد شده و این افراد پس از شناسایی به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.