جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اشتباه وزیر سابق، منبع خبری ده‌ها کانال شد/ عباس صالحی توییتش درباره پهلوی را پاک کرد

عباس صالحی درحالی با استناد به مصاحبه ربع پهلوی توییت زد که مبنای آن مصاحبه‌ای است که ۱۰ سال پیش منتشر شده بود.
14010920000124_Test_PhotoN

از شایعه تا واقعیت: پس از بیانیه شورای همکاری خلیج فارس، جمهوری اسلامی مراتب اعتراض خود را به چین و سفیر این کشور اعلام کرد.

پس از این اتفاق سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت ارشاد دولت روحانی و مدیرمسئول کنونی روزنامه اطلاعات با استناد به مصاحبه تلویزیونی چین با رضا پهلوی توییتی را منتشر کرد.

وی در این توییت نوشت: مصاحبه تلویزیون چین با رضا پهلوی و موارد مطرح شده در بیانیه مشترک چین و عربستان، پیام‌های روشنی را در مناسبات ایران و چین دارد. البته چین طبیعی است که روابط راهبردیش را برمبنای منافع خود تنظیم کند، اما در این میان مواظب باشیم که بازنده اصلی فرانظم نوین در روابط شرق و غرب نباشیم.

درحالی که بسیاری از کانال‌های تلگرامی و سایر رسانه‌ها، این توییت عباس صالحی را بازنشر کردند که اصلاً مصاحبه رضا پهلوی با تلویزیون چین مربوط به سال ۱۳۹۱ بوده است.

عباس صالحی نیز پس از مدتی این توییت را حذف کرد.

 پیش از این نیز، عباس آخوندی دیگر  وزیر دولت روحانی در مصاحبه ماه گذشته خود با روزنامه اعتماد، درباره این مصاحبه که مربوط به ۱۰ سال پیش انجام شده بود، گفت: «خبر آمده که تلویزیون چین رفته با رضا پهلوی مصاحبه کرده است، این خبر مهم و عجیبی است. در حالی که جمهوری اسلامی دائم مجیز شرقیان را می‌گوید، دولت چین با این حرکت خود چه چیزی را می‌خواهد بگوید.»

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.