جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

امیرعبداللهیان: دفاع از حقوق بشر و‌ زنان از سوی دولتمردان آمریکا، دروغی بیش نیست

وزیر امور خارجه در واکنش به حمایت آمریکا از رژیم اسرائیل نوشت: استمرار کشتار هزاران غیرنظامی بار دیگر ثابت می‌کند که دفاع از حقوق بشر و‌ زنان از سوی دولتمردان آمریکا دروغی بیش نیست.

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان، در واکنش به حمایت تمام‌قد آمریکا از رژیم صهیونیستی در جنایت علیه غزه در صفحه شخصی خود نوشت: استمرار کشتار هزاران غیرنظامی به‌ویژه از میان زنان و کودکان در غزه و کرانه باختری در سایه حمایت آشکار آمریکا به‌واسطه وتوی قطعنامه توقف جنگ علیه غیرنظامیان فلسطینی، بار دیگر ثابت می‌کند که دفاع از حقوق بشر و‌ زنان از سوی دولتمردان آمریکا دروغی بیش نیست.

به گزارش تسنیم، جنگنده‌های رژیم اسرائیل بامداد دوشنبه، شصت و ششمین روز حمله به نوار غزه، مناطقی از جمله شهر خان‌یونس و شمال را هدف حملات هوایی خود قرار دادند.

در شمال غزه، درگیری‌های بسیار شدیدی بین مقاومت فلسطین و ارتش متجاوز رژیم اسرائیل شروع شده و برای ساعاتی این درگیری ادامه داشته است.

همزمان با اعلام احتمال برگزاری جلسه رأی‌گیری برای توقف جنگ علیه غزه در مجمع عمومی، مناطقی در جهان مانند کانادا، ایرلند و آمریکا شاهد تظاهرات ضدجنگ و ضدصهیونیستی بوده است.

رسانه‌های فلسطینی بامداد امروز دوشنبه گزارش دادند که در بمباران منطقه‌ای مسکونی در اردوگاه المغازی واقع در مرکز نوار غزه که آوارگان جنگ اخیر در آن پناه گرفته بودند، 22 نفر شهید شده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.