جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

انتشار لحظه اعدام میدانی جوان فلسطینی بدست نظامیان اسرائیلی

فلسطینی‌ها فیلم لحظه اعدام میدانی «رامی جندب» در حالی که زخمی بر روی زمین افتاده بود، به دست نظامیان اسرائیلی را منتشر کردند.

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری فارس، اردوگاه «الفارعه» در جنوب شهر «طوباس» بامداد و صبح جمعه شاهد یورش گسترده نظامیان اسرائیلی بود، اشغالگران به قصد بازداشت چند جوان فلسطینی وارد اردوگاه شدند و هفت فلسطینی را به شهادت رساندند.

در این میان اما نحوه شهادت «رامی جمال المجندب» جوان ۲۵ ساله در حالی که زخمی بر روی زمین افتاده بود، توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است؛ فیلم لحظه شهادت او منتشر شده و نشان می‌دهد، نظامیان اشغالگر به سوی رامی الجندب، در حالی که زخمی بود، تیراندازی می‌کنند.

رامی الجندب یک روز بعد در بیمارستان بر اثر شدت جراحات به شهادت رسید.

به گفته ساکنان محلی، ابتدا نیروهای امنیتی اسرائیلی در پوشش افراد محلی وارد اردوگاه شدند و سپس نظامیان با خودرو و بولدزر وارد شدند و شروع به تفتیش خانه‌ها کردند. در این حمله علاوه بر «رامی الجندب» جوان ۲۵ ساله، «ماهر جوابره» (۱۴ ساله)، «عماد جوابره» (۱۸ ساله) «عمر صبح» (۲۳ ساله)، «قاسم دراغمه» (۳۳ ساله)، «ثائر عبدالله شاهین» (۳۶ ساله) و «براء الامیر» (۳۰ ساله) به شهادت رسیدند و تعدادی نیز زخمی شدند.

از آغاز جنگ در غزه، کرانه باختری نیز به پا خواسته و روزی نیست که در یک نقطه از این منطقه درگیری میان نظامیان اسرائیلی با جوانان فلسطینی رخ ندهد. طبق آخرین آمار از تاریخ ۱۵ مهر (آغاز نبرد طوفان الاقصی) تاکنون ۲۷۴ نفر در کرانه باختری شهید و ۳۳۰۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.