جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

انتقاد رئیس پلیس کشور از توزیع غذای رایگان در محلات شوش و مولوی/ خانه‌های پلاک قرمز را به صورت دائمی مسدود کردیم

فرمانده‌کل انتظامی با اشاره به توزیع غذای رایگان در محلات شوش و مولوی و هرندی گفت: توزیع غذای رایگان کار اشتباهی است چرا که ما معتاد را از این محلات جمع‌آوری می‌کنیم اما برخی با توزیع غذای رایگان دوباره بستری برای تجمع معتادان ایجاد می‌کنند.
1402071013311385328473294

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده‌کل انتظامی بعدازظهر امروز، شنبه، در حاشیه بازدید از محله شوش و بررسی نتایج به‌دست‌آمده از طرح‌های پلیس تهران در راستای جمع‌آوری معتادان متجاهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مسائلی که مردم تهران را مخصوصاً در محله شوش و هرندی ناراحت کرده بود، وجود معتادان متجاهر بود ما از همان ابتدا قول دادیم این محله‌ها را از لوث وجود معتادان پاک می‌کنیم.

وی افزود: خوشبختانه شهرداری، دستگاه قضا و مردم با پلیس همراه شدند و توانستیم اقدامات خوبی در راستای جمع‌آوری معتادان و امن‌سازی محلات داشته باشیم.

فرمانده‌کل انتظامی بیان کرد: طی چند طرح ضربتی معتادان متجاهر جمع‌آوری شدند؛ در روزهای ابتدایی تعداد بیشتر و در روزهای اخیر تعداد کمتر (50 نفر) معتاد جمع‌آوری می‌شد.

رادان ادامه داد: یکی دیگر از مسائلی که مردم را رنج می‌داد وجود تعدادی کارتن‌خواب بودند که این افراد چهره شهر را زشت می‌کردند و ایجاد حس ناامنی در جامعه تزریق می‌کردند جمع‌آوری و ساماندهی این افراد هم در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه نتایج خوبی هم داشت.

وی گفت: یکی دیگر از موضوعات مهم در این محلات وجود خانه‌های موسوم به پلاک‌قرمز (محل‌های خرید و فروش مواد مخدر و یا خانه‌های تجمع معتادان برای استعلام مواد مخدر) بود، این بار برخورد با خانه‌های پلاک‌قرمز را به‌صورت جدی‌تری در دستور کار قرار دادیم.

فرمانده‌کل انتظامی افزود: جدا از پلمب ورودی این خانه‌ها را با مصالحی همچون گچ و سیمان کاملاً مسدود کردیم و انشعابات آب، برق و گاز را هم قطع کردیم تا به هیچ عنوان نشود در این خانه‌ها رفت‌وآمد کرد.

رادان گفت: خواسته مردم محلات از ما این بود که این طرح‌ها استمرار داشته باشد و پلیس در تمامی ساعات شبانه‌روز در این محلات حضور داشته باشد که در همین راستا به مأموران پلیس تهران دستور دادم که حضورشان را در این محلات (شوش، مولوی و هرندی) دائمی کند.

بیشتر بخوانید
پاسخ رادان به نامه تولیدکنندگان درباره قاچاق پوشاک؛ اول برخورد با سرشاخه‌ها بعد مغازه‌ها

وی در پایان با ایراد از اقدامات خیریه‌ای نامناسب در محلات ضعیف گفت: توزیع غذای خیریه‌ای در محلات شوش، مولوی و هرندی کار اشتباهی است چرا که ما معتاد را از این محلات جمع‌آوری می‌کنیم اما برخی در این محلات غذا توزیع می‌کنند و دوباره بستری برای تجمع معتادان ایجاد می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.