جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

باند سرقت از منزل با محدوده فعالیت در 6 استان متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند 4 نفره‌ای که علاوه بر سرقت از منازل شهر اصفهان در 5 استان نیز مرتکب سرقت شده بودند، خبر داد.
14020930000024_Test_PhotoN

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از فارس،سردار حمید علینقیان پور، فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: به دنبال شکایت یکی از شهروندان اصفهانی مبنی بر سرقت اموال از منزل وی موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی محل وقوع سرقت و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و همچنین جمع‌آوری سرنخ‌های موجود نهایتاً رد پای باندی ۴ نفره از سارقان سابقه‌دار و غیربومی را در این سرقت به دست آورده و آنها را در رصد هوشمندانه خود قرار دادند.

علینقیان‌پور گفت: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه مشخص شد سارقان برای ارتکاب سرقت به استان تهران رفتند که سریعا با هماهنگی قضائی کارآگاهان به این استان اعزام و در یک عملیات ضربتی هر ۴ نفر سارق را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان نیز ۵ میلیارد ریال طلاجات که از منزلی در استان تهران سرقت شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: متهمان پس از انتقال به اصفهان در تحقیقات صورت گرفته به ۱۵ فقره سرقت منزل در شهر اصفهان اعتراف کردند که ارزش اموال به سرقت رفته توسط آنان بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی عنوان کرد: همچنین در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد سارقان جزو مجرمان در حرکت هستند که علاوه بر اصفهان در استان‌های کرمان، یزد، تهران، مازندران و خراسان رضوی نیز مرتکب سرقت شدند.

علینقیان‌پور با بیان اینکه تحقیقات در خصوص این پرونده به منظور مشخص شدن ابعاد و جزئیات بیشتری از سرقت‌های باند مذکور کماکان ادامه دارد، گفت: متهمان به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان دستگیری این باند حرفه ای را در کاهش سرقت از منازل مردم تاثیرگذار دانست و گفت: این عملیات پیچیده و هوشمندانه کارآگاهان هشداری جدی برای تمامی مجرمان و سارقان است تا بدانند روزگار خوش آنها زمان زیادی طول نخواهد کشید و مطمئن باشند سایه سنگین پلیس در کمترین زمان ممکن بر سرشان گسترده خواهد شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.