جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بگو مجری مناظره‌های تلویزیونی کیست تا بگویم چه انتخاباتی در پیش روست…

یکی از مهمترین اتفاقات در هر دوره انتخابات رئیس دولت مناظره‌های تلویزیونی است که به شکل زنده از تلویزیون پخش خواهد شد.
20240610_012635

به گزارش پایگاه خبری طالشوند؛ در این چند روز بازار گمانه زنی‌های انتخابات ریاست جمهوری گرم است و طبیعتا هم اتفاقات مربوط به آن هم شامل همین قاعده می‌شوند. برای مثال یکی از مهمترین اتفاقات در هر دوره انتخابات رئیس دولت مناظره‌های تلویزیونی است که به شکل زنده از تلویزیون پخش خواهد شد.

هم اکنون درباره شکل برگزاری و اینکه چه کسی مجری آن خواهد بود بحث داغی به راه افتاده است. مجری مناظره‌های انتخاباتی سال‌های ۱۴۰۰، ۱۳۹۶ و ۱۳۹۲ مرتضی حیدری بود که از شبکه یک سیما پخش می‌شد.

 

فرهیختگان نوشت: شب گذشته پیمان جبلی رئیس رسانه ملی اعلام کرد قرار است مناظره‌های کاندیداهای انتخاباتی از تلویزیون پخش شود. در میان این حدس و گمان‌ها اسامی آشنایی چون مرتضی حیدری مجری که اجرای مناظره‌های انتخاباتی پیشین ریاست جمهوری را به عهده داشته، محمدجعفر خسروی مجری قدیمی تلویزیون، کامران نجف‌زاده خبرنگار قدیمی و مجری این روزهای برنامه «برمودا»، المیرا شریفی‌مقدم مجری و گوینده تلویزیون و مهدی مهدی‌قلی مجری تلویزیون به چشم می‌خورد.

البته ستاد انتخاباتی صداوسیما هنوز به جمع‌بندی درباره گزینه اصلی مجری مناظرات انتخاباتی نرسیده‌ و این اسامی در حد یک گمانه‌زنی است و شاید فرد دیگری اجرای این برنامه را با صلاحدید ستاد انتخاباتی صداوسیما به عهده بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.