جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بیمه سلامت: علت اختلال در سامانه نسخه‌نویسی “بروزرسانی” است

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران، دلیل اختلال اخیر در سامانه نسخه‌نویسی الکترونیک را بروزرسانی نرم‌افزاری این سامانه اعلام کرد.
1402101210521224429109164

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، فاطمه حاجی علی‌عسگری در یک گفت‌وگوی تلویزیونی، خبر تسنیم مبنی بر قطعی و اختلال در سامانه نسخه‌نویسی الکترونیک را تأیید و اظهار کرد:‌ در روزهای اخیر با موارد کندی سامانه نسخه‌نویسی مواجه بودیم و در این راستا بررسی‌هایی توسط تیم فنی صورت گرفت. تصمیم گرفتیم که افزایش ظرفیت، زیرساخت و بروزرسانی سامانه و ارتقای نرم‌افزار را داشته باشیم و برای بهبود سطح امنیت اطلاعات، 72 ساعت بازه زمانی را برای بروزرسانی سامانه نسخه‌نویسی الکترونیک بیمه سلامت در نظر گرفتیم.

حاجی علی‌عسگری ادامه داد: احتمالاً تا 24 ساعت آینده بتوانیم تا 90 درصد این اختلال سامانه نسخه‌نویسی الکترونیکی را برطرف کنیم.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران تصریح کرد: همزمان، نسخه‌نویسی کاغذی را به عنوان مسیر جایگزین اعلام کرده‌ایم.

وی بیان کرد: باید امر بروزرسانی را در پیک کاری انجام می‌دادیم تا مشکلات احصا می‌شد و در تلاش هستیم که افزایش ظرفیت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.