جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تراکتور و بحران خودساخته/ آیا هیئت فوتبال توان مدیریت دارد؟

تراکتور در حالی با حواشی مختلف دست و پنجه نرم می‌کند که به نظر می‌رسد با تعامل بیشتر بین مدیریت و هواداران می‌شد بحران و حواشی کنار این باشگاه را مدیریت کرد.
1402060110134374328204514

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از خبرگزاری تسنیم ، باشگاه تراکتور با انتشار بیانیه‌ای خبر از واگذاری امورات، هزینه‌ها و… این باشگاه به هیئت فوتبال آذربایجان شرقی داده است و این اقدام در حالی صورت گرفته که مهلت 15 روزه برای اعلام درخواست متقاضیان خرید امتیاز تراکتور به پایان رسیده و تاکنون خریدار توانمندی برای امتیاز باشگاه تراکتور اقدام نکرده است.

در این شرایط مسئولان باشگاه تراکتور که فراهم نبودن بسترهای لازم و شرایط پرتنش پیرامون تیم را دلیل اصلی عدم تیمداری عنوان کرده‌اند، با واگذار نمودن باشگاه به هیئت فوتبال آذربایجان شرقی از عزم جدی محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه برای فروش امتیاز تراکتور خبر داده‌اند.

بحران و شرایط نامناسبی که تراکتور دچار آن شده، در حالی برای این باشگاه و هوادارانش رخ داده که ضعف‌های قابل توجهی متوجه تیم تحت تملک زنوزی است اما افزایش بودجه تراکتور برای فصل آتی در راستای توسعه زیرساخت‌ها از جمله احداث زمین سرپوشیده برای تمرینات در فصل زمستان، تکمیل استخر و افزایش ظرفیت سکوهای ورزشگاه سردار سلیمانی، نشان‌دهنده تلاش مالک فعلی این باشگاه برای موفقیت تراکتور بود. هر چند به عقیده هواداران آنچه تراکتور را دچار حاشیه و بحران کرده، نه مشکلات مالی، بلکه مشکلات مدیریتی و ناتوانی مدیران فعلی باشگاه به همراه عدم آشنایی آن‌ها با تراکتور و هواداران آن است.

بنابراین به نوعی تراکتور وارد حواشی خودساخته‌ای شده که می‌توانست با تعامل بیشتر با هواداران و همراهی بیشتر سکوها، به جای مدیریت حاشیه در پایان فصل به دنبال تقویت تیم فعلی و بستن تیمی شایسته برای رقابت‌های فصل آتی باشد.

در نهایت آنچه به ضرر تراکتور تمام می‌شود، بلاتکلیفی و گذر زمان به خصوص وضعیت نامشخص بازیکنان و کادر فنی این تیم خواهد بود.

وضعیت فعلی در حالی برای سرخ‌پوشان رقم خورده که جواد ششگلانی، رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی در گفت‌و‌گو با تسنیم ضمن اشاره به بی‌خبری از اقدام باشگاه تراکتور، اعلام کرده است که این هیئت امکان تیمداری ندارد. از سوی دیگر حتی در صورتی که هیئت فوتبال بتواند در حوزه تیمداری ورود کند، بایستی مشخص شود که این هیئت امکان مدیریت باشگاه چه از نظر ساختاری و چه بودجه‌ای را دارد یا خیر.

از سوی دیگر ارسال نامه باشگاه تراکتور به هیئت فوتبال آذربایجان شرقی در خصوص واگذاری امتیاز این باشگاه نیز می‌تواند در پی مصاحبه اخیر علی خاکزاد، دبیر این هیئت باشد که اعلام کرده بود واگذاری امتیاز تراکتور بایستی از طریق هیئت فوتبال آذربایجان شرقی صورت گیرد اما نه نامه‌نگاری و‌ نه صحبت شفاهی با این هیئت صورت نگرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.