جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خطیب در نشست با سازمان اطلاعات سپاه مطرح کرد: رضایت رهبری از اقدامات مشترک جامعه اطلاعاتی

وزیر اطلاعات در نشست مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: اگر دو دستگاه اطلاعاتی بتواند در سراسر زمینه‌ها و فعالیت‌های مختلف و شرایط جغرافیایی و موضوعی به یک انسجام واحدی برسد، قطعاً ما در تحقق ایران قوی موفق خواهیم بود.
1401110216260580826883894

به گزارش پایگاه خبری طالشوند به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام‌ سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در نشست مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با هدف افزایش فضای هم‌دلی بین دو دستگاه در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی، در روز بیست و پنجم خرداد ماه، در مشهد مقدس و در جوار مضجع نورانی حضرت ثامن‌الائمه امام علی‌بن موسی الرضا(ع) برگزار شد، گفت: امیدوارم که این جلسات مقدمه‌ای باشد برای برآورده شدن منویات فرمانده معظم کل قوا و ایجاد یک همدلی، هم‌افزایی، مشارکت، تفاهم، همسویی، هماهنگی و حرکت یکپارچه و وحدت رویه در مجموعه دو تشکیلات اطلاعاتی مؤثر و نقش‌آفرین در ساخت درونی قدرت نظام و ایجاد امنیت پایدار که همه وظیفه‌ داریم در جهت تحکیم بنیه درونی قدرت و استحکام‌بخشی آن، برای ملّت قدم برداریمپ

وی افزود: اقدامات مشترک جامعه اطلاعاتی، مکرر مورد لطف، عنایت، رضایت و خشنودی رهبر عزیز، حکیم و فرزانه و فرمانده‌کل قوا قرار گرفته است و این رضایت امام زمان‌(عج)، رضایت خداوند تبارک‌ و تعالی و سرفرازی و سربلندی در مقابل عظمت شهدا و مردم است و ثبات و امنیت امروز را مدیون خون شهدا، امام(ره)، حضور و همراهی مردم و هماهنگی و هم‌افزایی در جامعه اطلاعاتی، نیروهای مسلح و قوه قضائیه هستیم.

وزیر اطلاعات گفت: ما (جامعه اطلاعاتی) وظیفه‌ داریم با ارتقای توان‌مان، با اشتراک‌گذاری‌ها، با هم‌سویی‌هایمان، با یک وحدت رویه جدی در جهت مقابله با جنگ ترکیبی استکبار و بنای یک مجموعه اطلاعاتی مردم‌پایه و مؤثر، تلاش خود را در جهت مقابله با تمام آنچه که خاستگاه و برنامه‌ریزی منسجم و گسترده دشمنان علیه این نظام و انقلاب است به‌کار گیریم.

رئیس شورای هماهنگی اطلاعات کشور گفت: رهبر عزیزمان در ابتدای سال در فرمایشات‌شان در حرم مطهر رضوی فرمودند؛ دشمن به‌دنبال تغییر ماهیت جمهوری اسلامی است. تلاش و همت دشمن با تمامی ابزارهای موجود ایجاد ادراکی است، تا براندازی را از شیوه تغییر ماهیت جمهوری اسلامی پی بگیرد و ابزار آن‌ کسانی هستند که با انقلاب و ولایت زاویه‌ دارند و سخن از تغییر اصلاح ساختار و تغییر و انقلاب می‌زنند.

حجت‌الاسلام خطیب گفت: اگر دو دستگاه اطلاعاتی بتواند در سراسر زمینه‌ها و فعالیت‌های مختلف و شرایط جغرافیایی و موضوعی به یک انسجام واحدی برسد، قطعاً در تحقق ایران قوی، مهارم تورم و رشد تولید و ایجاد امیدزایی و تحرک و نشاط در کشور و خواسته‌های نظام و آنچه حکمرانی برای ارتقاء قدرت خودش به آن نیاز دارد در موضوع هنجار‌های اجتماعی حجاب و امثال آن‌ها موفقیت‌های بیشتری حاصل خواهد شد.

وی گفت: امروز اگر در دولت مردمی و انقلابی آیت‌الله رئیسی موفقیت‌هایی را در ارتباط با سیاست خارجی، پیمان‌های منطقه‌ای و موضوعات اقتصادی و مردمی کردن یارانه‌ها و موضوعات مختلف صنعتی و باز کردن گره تولید و کاهش نرخ بیکاری و افزایش رشد اقتصادی پیدا کرده‌ایم، لازمه این تعامل این است که بتواند جهشی در این پیشرفت‌ها ایجاد کند و جامعه اطلاعاتی می‌تواند در زمینه‌های افزایش دارایی‌های ارزشمند نظام و ارتقای سرمایه‌های کشور نقش ایفا کند.

وزیر اطلاعات با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: باید طراحی‌ها و راهبرد‌های مشترکی برای مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت در نظام انتخاباتی کشور برنامه‌ریزی کرد. انتخابات باید پیام‌آور اقتدار و وحدت عمل برای همه قرار گیرد و مشارکت حداکثری باید صورت گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.