جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
آتش زدن رستوران به دلیل خصومت شخصی

رستورانی در رضوانشهر خاکستر شد!

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر از آتش‌سوزی عمدی یک واحد صنفی رستوران و دستگیری متهم این پرونده خبر داد و گفت: این حادثه منجر به خسارت 20 میلیاردی شد.
IMG_20231226_210449_683

به گزارش پایگاه خبری طالشوند، فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر از آتش‌سوزی عمدی یک واحد صنفی رستوران و دستگیری متهم این پرونده خبر داد و گفت: این حادثه منجر به خسارت 20 میلیاردی شد.

سرهنگ “سید خلیل صفوی” اظهار داشت: در پی اعلام  آتش‌سوزی یک واحد صنفی رستوران در یکی از روستاهای رضوانشهر، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه با حضور پلیس در محل اعلامی و بررسیهای به عمل آمده مشخص شد، فردی به دلیل خصومت شخصی اقدام به آتش زدن یک رستوران کرده است، افزود: حریق توسط عوامل امدادی به طور کامل مهار شد و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر از شناسایی و دستگیری متهم این پرونده و اعتراف وی به اینکه با یک بطری بنزین اقدام به آتش زدن رستوران کرده خبر داد و با اشاره به اینکه میزان خسارت تقریبی وارده توسط کارشناسان 20 میلیارد ریال برآورد شده است، بیان داشت: متهم 30 ساله برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/شادی اسکندری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.