جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
آتش زدن رستوران به دلیل خصومت شخصی

رستورانی در رضوانشهر خاکستر شد!

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر از آتش‌سوزی عمدی یک واحد صنفی رستوران و دستگیری متهم این پرونده خبر داد و گفت: این حادثه منجر به خسارت 20 میلیاردی شد.
IMG_20231226_210449_683

به گزارش پایگاه خبری طالشوند، فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر از آتش‌سوزی عمدی یک واحد صنفی رستوران و دستگیری متهم این پرونده خبر داد و گفت: این حادثه منجر به خسارت 20 میلیاردی شد.

سرهنگ “سید خلیل صفوی” اظهار داشت: در پی اعلام  آتش‌سوزی یک واحد صنفی رستوران در یکی از روستاهای رضوانشهر، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه با حضور پلیس در محل اعلامی و بررسیهای به عمل آمده مشخص شد، فردی به دلیل خصومت شخصی اقدام به آتش زدن یک رستوران کرده است، افزود: حریق توسط عوامل امدادی به طور کامل مهار شد و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر از شناسایی و دستگیری متهم این پرونده و اعتراف وی به اینکه با یک بطری بنزین اقدام به آتش زدن رستوران کرده خبر داد و با اشاره به اینکه میزان خسارت تقریبی وارده توسط کارشناسان 20 میلیارد ریال برآورد شده است، بیان داشت: متهم 30 ساله برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/شادی اسکندری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.